MEČ
01.12.19 | 1. kolo kval. | Pietro Pirolt | Tadija Radovanovic | 6-75, 7-66, 13-11 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Austria
14.11.99, 24 Godina
14.11.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
26.04.00, 23 Godina
26.04.00, 23 Godina
Pietro Pirolt vs. Tadija Radovanovic - Međusobni mečevi
01.12.19 | 1. kolo kval. | Pietro Pirolt | Tadija Radovanovic | 6-75, 7-66, 13-11 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Pietro Pirolt form & Tadija Radovanovic form
Pietro Pirolt - Posljednji mečevi
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrej Stehlik | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Zimmermann | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Warmbad - zemlja | ||||
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Adam Palecek | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Federico Salomone | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Austin Hoole | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
02.11.21 kval. | vs. Andrei Cuceu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Charles Tzicas | 6-3, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Nico Blum | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Pol Sanchez Vinas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Jake Hersey | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-75, 7-66, 13-11 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Mauricio Astorga | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Krainer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Portugal F22 - tvrda | ||||
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Fernando Andre | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F21 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. George Davies | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Portugal F20 - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Eduardo Morais (ANG) | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Great Britain - dvorana | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. James Story | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Germany F12 - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Sven Lemstra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Austria F6 - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. David Tomic | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Tadija Radovanovic - Posljednji mečevi
M15 Poitiers - dvorana | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateja Stefanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Martin Zeljenka | 7-5, 6-76, 11-9 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 5-7, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doboj - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
13.09.22 kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-77, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Budva - zemlja | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča |