MEČ
23.07.13 | 1. kolo | Pierre-Hugues Herbert | Roberto Marcora | 6-78, 6-3, 7-63 | Tampere Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pierre-Hugues Herbert | Roberto Marcora | |
1. servis % | 67/115 (58%) | 62/110 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 51/67 (76%) | 47/62 (76%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 27/48 (56%) | 27/48 (56%) |
Osvojene break-lopte | 3/11 (27%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/110 (33%) | 37/115 (32%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 114/225 (51%) | 111/225 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 12 | 5 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pierre-Hugues Herbert vs. Roberto Marcora - Međusobni mečevi
23.07.13 | 1. kolo | Pierre-Hugues Herbert | Roberto Marcora | 6-78, 6-3, 7-63 | detalj meča | Tampere Challenger | zemlja |
22.11.10 | 1. kolo | Pierre-Hugues Herbert | Roberto Marcora | 6-1, 6-3 | detalj meča | Dominican Republic | tvrda |
Pierre-Hugues Herbert form & Roberto Marcora form
Pierre-Hugues Herbert - Posljednji mečevi
Barcelona - zemlja | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Naples Challenger - zemlja | ||||
31.03.24 Finale | vs. Luca Nardi | 7-5, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.03.24 Polufinale | vs. Corentin Moutet | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Arthur Gea | 6-74, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Otto Virtanen | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-63, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Joris De Loore | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-63, 7-64 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. David Goffin | 7-62, 6-73, 7-5 | detalj meča | |
Marseille - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Hugo Gaston | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 Finale | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Matteo Martineau | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Arthur Rinderknech | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 4-6, 6-78 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 7-65, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Fabio Fognini | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 0-6, 7-64, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Carles Cordoba | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Roberto Marcora - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
07.03.23 kval. | vs. Aleksandar Vukic | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Lloyd Harris | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
01.02.23 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
31.01.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
02.01.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
St. Tropez - tvrda | ||||
14.10.22 Četvrtfinale | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.22 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Clement Tabur | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Tel Aviv - dvorana | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.22 2. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 6-73, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
23.08.22 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
06.08.22 1. kolo kval. | vs. Jack Draper | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Washington - tvrda | ||||
30.07.22 1. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 6-79, 0-6 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
29.06.22 2. kolo | vs. Steven Diez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Lukas Lacko | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Radu Albot | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Bari Challenger - tvrda | ||||
22.11.21 1. kolo | vs. Thomas Fabbiano | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
16.11.21 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
08.11.21 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Dennis Novak | 6-74, 6-72 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Feliciano Lopez | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.10.21 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.21 kval. | vs. Matteo Viola | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 6-75, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
Orleans Challenger - dvorana | ||||
27.09.21 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul 2 - tvrda | ||||
13.09.21 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 5-7, 6-3, 6-77 | detalj meča |