INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Photos Kallias vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
17.08.09 | Četvrtfinale | Artem Smirnov | Photos Kallias | 6-2, 6-0 | detalj meča | Russia F5 | zemlja |
28.04.08 | 1. kolo kval. | Artem Smirnov | Photos Kallias | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | Rome | zemlja |
26.09.05 | 1. kolo | Photos Kallias | Artem Smirnov | 6-2, 6-1 | detalj meča | Ukraine F1 | zemlja |
Photos Kallias form & Artem Smirnov form
Photos Kallias - Posljednji mečevi
Bastad - zemlja | ||||
07.07.12 1. kolo kval. | vs. Henri Laaksonen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F4 - zemlja | ||||
18.10.10 1. kolo | vs. Nicolas Reissig | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Portugal F5 - zemlja | ||||
04.10.10 1. kolo | vs. Carlos Poch-Gradin | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Portugal F4 - zemlja | ||||
27.09.10 1. kolo | vs. Pedro Sousa | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Todi Challenger - zemlja | ||||
13.09.10 1. kolo kval. | vs. Daniele Spinnato | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.10 2. kolo kval. | vs. Federico Torresi | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.10 2. kolo kval. | vs. Juan Jose Leal-Gomez | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
06.09.10 kval. | vs. Treat Conrad Huey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F4 - zemlja | ||||
01.02.10 1. kolo | vs. Sergio Gutierrez-Ferrol | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Spain F3 - tvrda | ||||
25.01.10 1. kolo | vs. Barry King | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Spain F37 - zemlja | ||||
02.11.09 1. kolo | vs. Pedro Clar-Rossello | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Spain F36 - zemlja | ||||
26.10.09 1. kolo | vs. Pedro Clar-Rossello | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F15 - zemlja | ||||
19.10.09 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-2, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
Egypt F14 - zemlja | ||||
12.10.09 1. kolo | vs. Bruno Abdel Nour | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.10.09 2. kolo | vs. Karim Maamoun | 6-2, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tarragona Challenger - zemlja | ||||
05.10.09 1. kolo kval. | vs. Boy Westerhof | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Greece F2 - tepih | ||||
28.09.09 2. kolo | vs. Manolis Glezos | 6-2, 6-71, 5-7 | detalj meča | |
28.09.09 1. kolo | vs. Daniel Glancy | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - tepih | ||||
20.09.09 | vs. Henri Kontinen | 0-6, 5-7, 0-6 | detalj meča | |
18.09.09 Rubber 1 | vs. Jarkko Nieminen | 2-6, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Manerbio Challenger - zemlja | ||||
24.08.09 2. kolo kval. | vs. Stefano Ianni | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.09 1. kolo kval. | vs. Federico Paskvan | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
17.08.09 2. kolo | vs. Sergey Strelkov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.08.09 1. kolo | vs. Ivan Anikanov | 2-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
17.08.09 Četvrtfinale | vs. Artem Smirnov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
10.08.09 1. kolo | vs. Andrei Karatchenia | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
10.08.09 2. kolo | vs. Andrei Levine | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
10.08.09 Četvrtfinale | vs. Alexander Lobkov | 7-5, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
Lithuania F1 - zemlja | ||||
03.08.09 1. kolo | vs. Patrik Rosenholm | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Spain F24 - zemlja | ||||
20.07.09 1. kolo | vs. Roel Oostdam | 5-7, 6-74 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |