MEČ
08.04.19 | 1. kolo kval. | Philipp Klimov | Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | M25 Shymkent | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
11.03.99, 25 Godina
11.03.99, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
26.05.87, 36 Godina
26.05.87, 36 Godina
Philipp Klimov vs. Sardor Pulatov - Međusobni mečevi
08.04.19 | 1. kolo kval. | Philipp Klimov | Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | M25 Shymkent | zemlja |
Philipp Klimov form & Sardor Pulatov form
Philipp Klimov - Posljednji mečevi
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
M25+H Kazan - dvorana | ||||
12.03.19 kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kaarst - tepih | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kazan - dvorana | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Finland F4 - dvorana | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Estonia F3 - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
04.11.18 kval. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.18 kval. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Russia F8 - zemlja | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.18 kval. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Russia F7 - zemlja | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.08.18 kval. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
13.08.18 kval. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.08.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detalj meča |
Sardor Pulatov - Posljednji mečevi
M25 Almaty - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
Kazakhstan F8 - zemlja | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
16.09.18 kval. | vs. Francesco Bessire | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Alibek Aidaraly | 4-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
09.09.18 kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Uzbekistan F4 - tvrda | ||||
04.06.18 kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
28.05.18 kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Kazakhstan F5 - zemlja | ||||
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Uzbekistan F1 - tvrda | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Mihail Khaldeev | 7-63, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F3 - zemlja | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Damir Makhmudov | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F2 - dvorana | ||||
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F1 - dvorana | ||||
11.02.18 kval. | vs. Vladimir Polyakov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Artem Strokan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Kazakhstan F7 - zemlja | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Kazakhstan F6 - zemlja | ||||
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Danis Baybekov | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Belarus F3 - tvrda | ||||
22.08.17 1. kolo | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrei Molyak | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Belarus F2 - tvrda | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Daniiar Duldaev | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Belarus F1 - tvrda | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F3 - tvrda | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Batyr Sapaev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Karshi Challenger - tvrda | ||||
06.05.17 1. kolo kval. | vs. Evgenii Tiurnev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Uzbekistan F2 - tvrda | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Shokhrukh Abdumalikov | 7-5, 5-7, 6-72 | detalj meča |