MEČ
12.09.15 | kval. | Petru-Alexandru Luncanu | Duje Kekez | 6-1, 6-4 | Banja Luka | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petru-Alexandru Luncanu | Duje Kekez | |
1. servis % | 32/47 (68%) | 35/50 (70%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/32 (84%) | 25/35 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/15 (60%) | 5/15 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 20/50 (40%) | 11/47 (23%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/97 (58%) | 41/97 (42%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Duje Kekez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Duje Kekez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Duje Kekez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Duje Kekez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Duje Kekez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Duje Kekez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Duje Kekez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Duje Kekez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Duje Kekez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petru-Alexandru Luncanu vs. Duje Kekez - Međusobni mečevi
12.09.15 | kval. | Petru-Alexandru Luncanu | Duje Kekez | 6-1, 6-4 | detalj meča | Banja Luka | zemlja |
Petru-Alexandru Luncanu form & Duje Kekez form
Petru-Alexandru Luncanu - Posljednji mečevi
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
21.12.21 kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.12.21 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
17.08.21 kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Duje Kekez - Posljednji mečevi
M25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-0, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Dusan Obradovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Thiago Cigarran | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Mili Poljicak | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
M15 Store - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Pietro Pampanin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
M15 Osijek - zemlja | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 6-710 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Dev Javia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Split - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Radomir Tomic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Vito Horvat | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pirot - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.09.22 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 6-4, 4-3, Stefan Popovic - odustajanje | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Martin Zeljenka | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Radomlje - zemlja | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.22 1. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Velenje - zemlja | ||||
10.07.22 Finale | vs. Vilius Gaubas | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.07.22 Polufinale | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.07.22 Četvrtfinale | vs. Domagoj Biljesko | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
07.07.22 2. kolo | vs. Miha Vetrih | 6-4, 6-2 | detalj meča |