MEČ
09.03.16 | 1. kolo | Petru-Alexandru Luncanu | Daniel Damian | 6-1, 6-2 | Croatia F2 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petru-Alexandru Luncanu | Daniel Damian | |
1. servis % | 31/45 (69%) | 32/47 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/31 (90%) | 19/32 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/14 (43%) | 4/15 (27%) |
Osvojene break-lopte | 4/12 (33%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/47 (51%) | 11/45 (24%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
23.01.93, 31 Godina
23.01.93, 31 Godina
Petru-Alexandru Luncanu vs. Daniel Damian - Međusobni mečevi
09.03.16 | 1. kolo | Petru-Alexandru Luncanu | Daniel Damian | 6-1, 6-2 | detalj meča | Croatia F2 | zemlja |
Petru-Alexandru Luncanu form & Daniel Damian form
Petru-Alexandru Luncanu - Posljednji mečevi
M25+H Bacau - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
21.12.21 kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.12.21 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
17.08.21 kval. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | detalj meča |
Daniel Damian - Posljednji mečevi
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Tino Kovacic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Aljaz Kirbis | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M25 Koksijde - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Stijn Slump | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Yannick Baluska | 2-6, 6-3, 11-13 | detalj meča | |
M25 Klosters - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Arlon - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Maxime Dubouch | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Seydina Andre | Seydina Andre - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M25+H Plaisir - dvorana | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Leo Vuillaume | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25+H Bagneres - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Luca Teboul | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Frankfurt - zemlja | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Kohler | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Wetzlar - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Grasse - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Rayane Stable | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jake Hersey | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 7-5, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Luca George Tatomir | 3-0, Luca George Tatomir - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Igor Banicevic | 6-70, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Sabanov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Qatar F6 - tvrda | ||||
16.12.18 2. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 1-6, 1-6 | detalj meča |