MEČ
21.08.18 | 1. kolo | Petr Nouza | Marcel Politowicz | 6-3, 6-4 | Poland F8 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petr Nouza | Marcel Politowicz | |
1. servis % | 33/44 (75%) | 22/47 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/33 (91%) | 17/22 (77%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/11 (91%) | 15/25 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 15/47 (32%) | 4/44 (9%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/91 (60%) | 36/91 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 7 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Petr Nouza | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Marcel Politowicz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Petr Nouza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Petr Nouza | 2-1 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
Petr Nouza | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Marcel Politowicz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Petr Nouza | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Petr Nouza | 4-3 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Petr Nouza | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Marcel Politowicz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Petr Nouza | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Petr Nouza | 2-0 | |
Petr Nouza | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Petr Nouza | 3-1 | |
3-2 | Marcel Politowicz | |
0-0, 0-40 | ||
Petr Nouza | 4-2 | |
0-0, 40-0 | ||
Petr Nouza | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Marcel Politowicz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-4 | Marcel Politowicz | |
0-0, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
15.07.02, 21 Godina
15.07.02, 21 Godina
Petr Nouza vs. Marcel Politowicz - Međusobni mečevi
21.08.18 | 1. kolo | Petr Nouza | Marcel Politowicz | 6-3, 6-4 | detalj meča | Poland F8 | zemlja |
Petr Nouza form & Marcel Politowicz form
Petr Nouza - Posljednji mečevi
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Marcel Politowicz - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luca Potenza | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Mathieu Scaglia | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Roop Sai Sampreeth Budida | Roop Sai Sampreeth Budida - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Gregor Ramskogler | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Espen Lagarde | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Youssef Boubaker | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 7-65, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 1-3, - Marcel Politowicz - odustajanje | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
27.11.23 kval. | vs. Marco Berti | 7-63, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandr Lobanov | 4-6, 7-66, 10-4 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Victor Kuznetsov | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Alen Bill | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Martinez Garzon | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Delgado Lopez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Martin Benes | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Ostajewski | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Filip Bojko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | 3-6, 6-2, 12-10 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-72, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 1-6, 6-76 | detalj meča |