MEČ
02.11.19 | Polufinale | Petr Nouza | Jaroslav Pospisil | 6-1, 6-4 | M15 Opava | tepih |
STATISTIKE MEČA
Petr Nouza | Jaroslav Pospisil | |
1. servis % | 34/50 (68%) | 34/56 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/34 (85%) | 20/34 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 11/22 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/56 (45%) | 13/50 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/106 (58%) | 44/106 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 9 | 7 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0 | ||
Petr Nouza | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petr Nouza | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petr Nouza | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
5-1 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Petr Nouza | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Jaroslav Pospisil | |
Petr Nouza | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-2 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Petr Nouza | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
2-3 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Petr Nouza | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petr Nouza | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Jaroslav Pospisil | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petr Nouza vs. Jaroslav Pospisil - Međusobni mečevi
02.11.19 | Polufinale | Petr Nouza | Jaroslav Pospisil | 6-1, 6-4 | detalj meča | M15 Opava | tepih |
Petr Nouza form & Jaroslav Pospisil form
Petr Nouza - Posljednji mečevi
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Jaroslav Pospisil - Posljednji mečevi
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lavagno | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
28.03.22 kval. | vs. Noah Rubin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Bengalaru 2 - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bengalaru 1 - tvrda | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 6-72, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Bendigo Challenger - tvrda | ||||
05.01.22 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
03.01.22 1. kolo | vs. Matthew Christopher Romios | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Alexis Galarneau | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diego Hidalgo | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
19.10.21 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
18.10.21 kval. | vs. Bart Stevens | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Jean Thirouin | 6-4, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
M25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
M25 Prostejov - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo | vs. Nicolas Alvarez Varona | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
08.07.21 2. kolo | vs. Milos Karol | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
07.07.21 1. kolo | vs. Peter Nad | 4-6, 6-0, 3-1, Peter Nad - odustajanje | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
30.09.20 kval. | vs. Pedro Cachin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Juraj Maxa | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.09.20 kval. | vs. Yshai Oliel | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Tadeas Paroulek | 6-3, 5-7, 10-2 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Jurgen Zopp | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 1-6, 3-6 | detalj meča |