Petr Michnev vs. Pelle Boerma 15.10.2019

Petr Michnev vs. Pelle Boerma 15.10.2019 - M15 Olomouc - usporedba

MEČ

15.10.19kval.Petr Michnev Pelle Boerma 6-2, 7-65 Czech Republic M15 Olomouc tepih

STATISTIKE MEČA

Petr MichnevPelle Boerma
1. servis %31/56 (55%)49/85 (58%)
Osvojeni bodovi na 1.servis27/31 (87%)32/49 (65%)
Osvojeni bodovi na 2.servis20/25 (80%)18/36 (50%)
Osvojene break-lopte2/11 (18%)0/1 (0%)
Osvojeni bodovi iz returna35/85 (41%)9/56 (16%)
Osvojeni bodovi ukupno82/141 (58%)59/141 (42%)
Dvostruke pogreške04
Asovi134

STATISTIKE MEČA

1
Petr Michnev Petr Michnev serve2-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
3-0Pelle Boerma Pelle Boerma serve
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Petr Michnev Petr Michnev serve3-1
0-0
4-1Pelle Boerma Pelle Boerma serve
Petr Michnev Petr Michnev serve4-2
5-2Pelle Boerma Pelle Boerma serve
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
6-2
2
Petr Michnev Petr Michnev serve0-0
0-0
1-0Pelle Boerma Pelle Boerma serve
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A
Petr Michnev Petr Michnev serve1-1
0-0
2-1Pelle Boerma Pelle Boerma serve
Petr Michnev Petr Michnev serve2-2
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40
3-2Pelle Boerma Pelle Boerma serve
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A
Petr Michnev Petr Michnev serve3-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
4-3Pelle Boerma Pelle Boerma serve
0-0
Petr Michnev Petr Michnev serve4-4
5-4Pelle Boerma Pelle Boerma serve
0-0, 0-30
Petr Michnev Petr Michnev serve5-5
0-0, 30-0, 40-0
6-5Pelle Boerma Pelle Boerma serve
0-0
Petr Michnev Petr Michnev serve6-6
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5
7-65

Petr Michnev
Czech Republic
03.08.89, 30 Godina




870
14
91509 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 22 Godina







Pelle Boerma
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Petr Michnev vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi

15.10.19kval.Petr MichnevPelle Boerma6-2, 7-65 detalj mečaCzech Republic M15 Olomouc tepih

Petr Michnev - Posljednji mečevi

Tunisia M15 Monastir - tvrda
06.12.19
Četvrtfinale
vs. Calvin Hemery3-6, 6-75 porazdetalj meča
05.12.19
1. kolo
vs. Florian Lakat6-1, 6-72, 6-4 pobjedadetalj meča
05.12.19
2. kolo
vs. Gauthier Onclin6-1, 6-2 pobjedadetalj meča
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Daniil Zhibul6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
02.12.19
kval.
vs. Philip Sikman6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Oscar Galimardanov4-6, 7-63, 10-3 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu6-1, 4-6, 7-10 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Milovice - dvorana
14.11.19
2. kolo
vs. Jan Satral6-74, 2-6 porazdetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Vladimir Ivanov6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
12.11.19
kval.
vs. Yvo Panak6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Vitek Horak6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Prague - dvorana
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Remy Bertola4-6, 3-6 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Opava - tepih
01.11.19
Četvrtfinale
vs. Petr Nouza6-76, 5-7 porazdetalj meča
31.10.19
2. kolo
vs. Antonin Stepanek6-3, 3-6, 6-2 pobjedadetalj meča
30.10.19
1. kolo
vs. Vit Kopriva6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Liberec - tepih
27.10.19
Finale
vs. Andrew Paulson6-73, 1-6 porazdetalj meča
26.10.19
Polufinale
vs. Christian Samuelsson6-2, 7-63 pobjedadetalj meča
25.10.19
Četvrtfinale
vs. Adrian Bodmer6-3, 3-6, 7-65 pobjedadetalj meča
24.10.19
2. kolo
vs. Robin Stanek6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
23.10.19
1. kolo
vs. Lucas Catarina6-1, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
22.10.19
kval.
vs. Kristian Kubik6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Lasse Muscheites6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Robin Stanek5-7, 4-6 porazdetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Ondrej Krstev6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Alexander Erler7-5, 3-1, Alexander Erler - odustajanjepobjedadetalj meča
15.10.19
kval.
vs. Pelle Boerma6-2, 7-65 pobjedadetalj meča
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Dominik Langmajer7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
Germany M15 Bad - tepih
09.10.19
1. kolo
vs. Stefan Seifert4-6, 6-78 porazdetalj meča
08.10.19
kval.
vs. Tom Schonenberg2-6, 6-1, 11-9 pobjedadetalj meča
07.10.19
1. kolo kval.
vs. Quin Verstegen6-1, 6-2 pobjedadetalj meča

Pelle Boerma - Posljednji mečevi

Tunisia M15 Monastir - tvrda
14.01.20
2. kolo kval.
vs. Mikhail Fufygin1-6, 2-6 porazdetalj meča
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Ottaviano Martini6-1, 6-1 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
08.01.20
1. kolo
vs. Ivan Gakhov4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.01.20
kval.
vs. Mayeul Darras7-61, 6-1 pobjedadetalj meča
05.01.20
2. kolo kval.
vs. Roman Nashatyrkin7-61, 6-4 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
20.11.19
1. kolo
vs. Zachary Eisinga3-6, 4-6 porazdetalj meča
19.11.19
kval.
vs. Lucas Hellfritsch7-63, 4-6, 9-11 porazdetalj meča
19.11.19
2. kolo kval.
vs. Nikolas Lahky6-3, 6-3 pobjedadetalj meča
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Maxim Turyev7-5, 6-2 pobjedadetalj meča
Egypt M15 Sharm - tvrda
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Mauro De Maio6-72, 6-75 porazdetalj meča
Czech Republic M15 Liberec - tepih
23.10.19
1. kolo
vs. Vaclav Safranek1-6, 3-6 porazdetalj meča
22.10.19
kval.
vs. Dominik Nazaruk6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
21.10.19
1. kolo kval.
vs. Stepan Pecak6-75, 6-3, 13-11 pobjedadetalj meča
Czech Republic M15 Olomouc - tepih
15.10.19
kval.
vs. Petr Michnev2-6, 6-75 porazdetalj meča
14.10.19
1. kolo kval.
vs. Filip Michl7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Carlo Alberto Fossati6-2, 3-6, 10-7 pobjedadetalj meča
23.09.19
kval.
vs. Mert Naci Turker0-6, 2-6 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
18.09.19
1. kolo
vs. Luka Pavlovic2-6, 1-6 porazdetalj meča
17.09.19
kval.
vs. Anton Desyatnik6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Umut Akkoyun6-2, 7-5 pobjedadetalj meča
Belgium M15 Lambermont - zemlja
19.08.19
1. kolo kval.
vs. Victor Ernaelsteen3-6, 4-6 porazdetalj meča
Holland M15 Oldenzaal - zemlja
15.08.19
2. kolo
vs. Bart Stevens3-6, 3-6 porazdetalj meča
14.08.19
1. kolo
vs. Lodewijk Weststrate7-5, 7-61 pobjedadetalj meča
13.08.19
kval.
vs. Danilo Krunic6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Nicholas Bybel6-4, 6-1 pobjedadetalj meča
France M15 Grasse - zemlja
29.04.19
1. kolo kval.
vs. Maxence Broville2-6, 0-6 porazdetalj meča
Germany Germany F16 - dvorana
22.10.18
kval.
vs. Maximilian Todorov2-6, 6-74 porazdetalj meča
21.10.18
1. kolo kval.
vs. Christian Braun6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
21.10.18
2. kolo kval.
vs. Jim Walder3-6, 6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F31 - zemlja
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Antun Vidak5-7, 2-6 porazdetalj meča
<