MEČ
15.10.19 | kval. | Petr Michnev | Pelle Boerma | 6-2, 7-65 | M15 Olomouc | tepih |
STATISTIKE MEČA
Petr Michnev | Pelle Boerma | |
1. servis % | 31/56 (55%) | 49/85 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/31 (87%) | 32/49 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/25 (80%) | 18/36 (50%) |
Osvojene break-lopte | 2/11 (18%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/85 (41%) | 9/56 (16%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/141 (58%) | 59/141 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 13 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Petr Michnev | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petr Michnev | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Pelle Boerma | |
Petr Michnev | 4-2 | |
5-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Petr Michnev | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Petr Michnev | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Pelle Boerma | |
Petr Michnev | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Petr Michnev | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Pelle Boerma | |
0-0 | ||
Petr Michnev | 4-4 | |
5-4 | Pelle Boerma | |
0-0, 0-30 | ||
Petr Michnev | 5-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Pelle Boerma | |
0-0 | ||
Petr Michnev | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Petr Michnev vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
15.10.19 | kval. | Petr Michnev | Pelle Boerma | 6-2, 7-65 | detalj meča | M15 Olomouc | tepih |
Petr Michnev form & Pelle Boerma form
Petr Michnev - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - odustajanje | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |