MEČ
27.06.16 | 1. kolo | Petr Michnev | Artem Smirnov | 6-4, 6-2 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petr Michnev | Artem Smirnov | |
1. servis % | 37/76 (49%) | 38/65 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/37 (68%) | 25/38 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 21/39 (54%) | 10/27 (37%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/65 (46%) | 30/76 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 76/141 (54%) | 65/141 (46%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petr Michnev vs. Artem Smirnov - Međusobni mečevi
27.06.16 | 1. kolo | Petr Michnev | Artem Smirnov | 6-4, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Petr Michnev form & Artem Smirnov form
Petr Michnev - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - odustajanje | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Artem Smirnov - Posljednji mečevi
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.21 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
31.08.21 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 7-67, 5-7 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
10.12.19 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
01.12.19 Finale | vs. Matija Pecotic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.11.19 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.11.19 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 7-62, 6-72, 7-5 | detalj meča | |
28.11.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
28.09.19 Četvrtfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-4, 6-72, 3-6 | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Dmytro Kamynin | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Irpin - zemlja | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Jurgen Zopp | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
16.08.19 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
15.08.19 Četvrtfinale | vs. David Volfson | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.08.19 2. kolo | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Francesco Bessire | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
30.05.19 Četvrtfinale | vs. Dostanbek Tashbulatov | 4-5, - Artem Smirnov - odustajanje | detalj meča | |
29.05.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-1, Vitaliy Sachko - odustajanje | detalj meča | |
28.05.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Irpin - zemlja | ||||
25.05.19 Finale | vs. Vladyslav Orlov | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.05.19 Polufinale | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
23.05.19 Četvrtfinale | vs. Kristjan Tamm | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.05.19 2. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-4 | detalj meča |