MEČ
06.03.20 | Četvrtfinale | Peter Torebko | Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Peter Torebko | Petr Nouza | |
1. servis % | 40/85 (47%) | 57/88 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/40 (88%) | 41/57 (72%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 27/45 (60%) | 14/31 (45%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/88 (38%) | 23/85 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/173 (55%) | 78/173 (45%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 4 |
Asovi | 14 | 7 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Torebko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 15-15, A-40[BP] | ||
Peter Torebko | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Petr Nouza | |
Peter Torebko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 1-1 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
1-2 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15 | ||
Peter Torebko | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-3 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Peter Torebko | 3-4 | |
0-0, 15-0 | ||
4-5 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0 | ||
Peter Torebko | 5-5 | |
0-0, 0-15 | ||
5-6 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Petr Nouza | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Peter Torebko | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0 | ||
Peter Torebko | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-4 | Petr Nouza | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0, 30-0 | ||
6-4 | Petr Nouza | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Peter Torebko vs. Petr Nouza - Međusobni mečevi
06.03.20 | Četvrtfinale | Peter Torebko | Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Peter Torebko form & Petr Nouza form
Peter Torebko - Posljednji mečevi
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
08.02.20 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detalj meča | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
31.01.20 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Petr Nouza - Posljednji mečevi
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detalj meča |