MEČ
30.06.16 | Četvrtfinale | Peter Torebko | Petr Michnev | 6-2, 6-4 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Peter Torebko | Petr Michnev | |
1. servis % | 31/56 (55%) | 40/63 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 23/40 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/25 (60%) | 10/23 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/13 (31%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/63 (48%) | 19/56 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/119 (56%) | 52/119 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 5 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Peter Torebko vs. Petr Michnev - Međusobni mečevi
30.06.16 | Četvrtfinale | Peter Torebko | Petr Michnev | 6-2, 6-4 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Peter Torebko form & Petr Michnev form
Peter Torebko - Posljednji mečevi
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
08.02.20 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detalj meča | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-74, 5-7 | detalj meča |
Petr Michnev - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - odustajanje | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detalj meča |