MEČ
03.03.20 | 1. kolo | Peter Torebko | Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Peter Torebko | Gokberk Saritas | |
1. servis % | 21/43 (49%) | 36/53 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 18/36 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/22 (59%) | 6/17 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/53 (55%) | 12/43 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/96 (63%) | 36/96 (38%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 1 |
Asovi | 7 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Gokberk Saritas | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Torebko | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Gokberk Saritas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Torebko | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Gokberk Saritas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, A-40 | ||
5-2 | Gokberk Saritas | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
1-0 | Gokberk Saritas | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Peter Torebko | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Gokberk Saritas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
18.07.03, 20 Godina
18.07.03, 20 Godina
Peter Torebko vs. Gokberk Saritas - Međusobni mečevi
03.03.20 | 1. kolo | Peter Torebko | Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Peter Torebko form & Gokberk Saritas form
Peter Torebko - Posljednji mečevi
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
08.02.20 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detalj meča | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
31.01.20 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Gokberk Saritas - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 6-74, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Henry Searle | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Peter Heller | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 7-5, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Beltran Rubio | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.24 2. kolo | vs. Adriano Dzhenev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Sami Ben Abdennibi | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 6-1, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ji Hoon Son | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 6-4, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 kval. | vs. Ivan Kazakov | 7-64, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Yuito Sasaki | 7-64, 7-67 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Mete Koseoglu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Ivan Denisov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bence Toth | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Calin Manda | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 7-5, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Berk Ilkel | 5-7, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 1-6, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, 6-4 | detalj meča |