MEČ
20.05.19 | 1. kolo kval. | Peter Torebko | Antonin Stepanek | 6-3, 6-1 | M25+H Jablonec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
15.04.99, 24 Godina
15.04.99, 24 Godina
Peter Torebko vs. Antonin Stepanek - Međusobni mečevi
20.05.19 | 1. kolo kval. | Peter Torebko | Antonin Stepanek | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25+H Jablonec | zemlja |
Peter Torebko form & Antonin Stepanek form
Peter Torebko - Posljednji mečevi
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Ueberlingen - zemlja | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detalj meča | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.20 Polufinale | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
08.02.20 Četvrtfinale | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detalj meča | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
31.01.20 Četvrtfinale | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-74, 5-7 | detalj meča |
Antonin Stepanek - Posljednji mečevi
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Ricany - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.08.21 kval. | vs. Noel Larwig | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bratislava - zemlja | ||||
24.08.21 kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Thuri Nagy | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
18.05.21 kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adam Januska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.19 kval. | vs. Egor Novikov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Kristian Kubik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 4-6, 2-10 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Petr Michnev | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Dominik Rys | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Smedek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Michal Dembek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Adam Pavlasek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Peter Torebko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.05.19 kval. | vs. Patrik Hartmeier | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Michal Konecny | 7-64, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.18 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.11.18 kval. | vs. Michal Bisko | 6-2, 6-4 | detalj meča |