MEČ
21.03.17 | 1. kolo | Peter Kobelt | Uri Hai Asidon | 6-4, 6-3 | Israel F2 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Peter Kobelt | Uri Hai Asidon | |
1. servis % | 34/52 (65%) | 45/73 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/34 (85%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/18 (50%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/73 (44%) | 14/52 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/125 (56%) | 55/125 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 9 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
21.04.99, 24 Godina
21.04.99, 24 Godina
Peter Kobelt vs. Uri Hai Asidon - Međusobni mečevi
21.03.17 | 1. kolo | Peter Kobelt | Uri Hai Asidon | 6-4, 6-3 | detalj meča | Israel F2 | tvrda |
Peter Kobelt form & Uri Hai Asidon form
Peter Kobelt - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.12.19 Polufinale | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Palma - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
31.05.19 Četvrtfinale | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
20.04.19 Polufinale | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Uri Hai Asidon - Posljednji mečevi
Israel F11 - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Javier Pulgar-Garcia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Israel F8 - tvrda | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F7 - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Israel F6 - tvrda | ||||
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Danny Thomas | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Or Grinberg | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Israel F4 - tvrda | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Guy Dagan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Israel F3 - tvrda | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Edan Ziv | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Yankel Zemel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Israel F2 - tvrda | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F1 - tvrda | ||||
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Nir Vodavoz | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Israel F18 - tvrda | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Andrej Glvac | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Israel F17 - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Omer Hefez | 6-3, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
Israel F16 - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Alexei Filenkov | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
28.11.16 kval. | vs. Stephan Gerritsen | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Ricky De Bruijn | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Amit Gabreal | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ron Mansdorf | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Yannai Barkai | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Alexey Prokopchuk | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Israel F12 - tvrda | ||||
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Matan Shay Ganzi | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Pavel Semidockih | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Israel F11 - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Itai Allouche | 4-6, 2-6 | detalj meča |