INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Tom Schonenberg vs. Peter Kobelt - Međusobni mečevi
20.10.14 | 2. kolo | Tom Schonenberg | Peter Kobelt | 7-63, 6-3 | detalj meča | Germany F17 | tepih |
Tom Schonenberg form & Peter Kobelt form
Tom Schonenberg - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
M25 Trimbach - tepih | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - odustajanje | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
M25 The - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M15 Saarlouis - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
25.04.23 kval. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
23.01.23 kval. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Peter Kobelt - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.12.19 Polufinale | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Palma - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
31.05.19 Četvrtfinale | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
20.04.19 Polufinale | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča |