MEČ
05.11.19 | kval. | Peter Kobelt | Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | M25 Saint | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Peter Kobelt | Paul Valsecchi | |
1. servis % | 39/59 (66%) | 56/84 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 32/39 (82%) | 38/56 (68%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/20 (75%) | 14/28 (50%) |
Osvojene break-lopte | 2/12 (17%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/84 (38%) | 12/59 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 79/143 (55%) | 64/143 (45%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 13 | 7 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Peter Kobelt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Peter Kobelt | 1-1 | |
0-0, 30-0 | ||
2-1 | Paul Valsecchi | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Kobelt | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Peter Kobelt | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-4 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Peter Kobelt | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Paul Valsecchi | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Peter Kobelt | 5-5 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Peter Kobelt | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Peter Kobelt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Peter Kobelt | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
1-1 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Peter Kobelt | 2-1 | |
3-1 | Paul Valsecchi | |
Peter Kobelt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Paul Valsecchi | |
0-0, 0-15 | ||
Peter Kobelt | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Paul Valsecchi | |
0-0 | ||
Peter Kobelt | 5-4 | |
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
20.08.97, 26 Godina
16033 $
20.08.97, 26 Godina
16033 $
Peter Kobelt vs. Paul Valsecchi - Međusobni mečevi
05.11.19 | kval. | Peter Kobelt | Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detalj meča | M25 Saint | dvorana |
Peter Kobelt form & Paul Valsecchi form
Peter Kobelt - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.12.19 Polufinale | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
05.07.19 Četvrtfinale | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Palma - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
31.05.19 Četvrtfinale | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Abuja - tvrda | ||||
20.04.19 Polufinale | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Paul Valsecchi - Posljednji mečevi
M25 Maceio - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
11.03.24 kval. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 kval. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-62, 6-74, 1-6 | detalj meča |