MEČ
20.12.16 | 1. kolo | Peter Bothwell | Yanki Erel | 6-4, 6-2 | Turkey F51 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Peter Bothwell | Yanki Erel | |
1. servis % | 34/51 (67%) | 34/50 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 18/34 (53%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/5 (80%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/50 (52%) | 18/51 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/101 (58%) | 42/101 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Peter Bothwell vs. Yanki Erel - Međusobni mečevi
20.12.16 | 1. kolo | Peter Bothwell | Yanki Erel | 6-4, 6-2 | detalj meča | Turkey F51 | tvrda |
Peter Bothwell form & Yanki Erel form
Peter Bothwell - Posljednji mečevi
M15 Loule - tvrda | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 7-63, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Fayetteville - tvrda | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 1-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
M25 Waco - tvrda | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Roldan | 6-74, 6-70 | detalj meča | |
M25 Norman - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Reese Stalder | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Harlingen - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Houston - tvrda | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
16.08.19 Četvrtfinale | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.19 2. kolo | vs. Filipe Brandao | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Hugo Maia | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
M25 Dublin - tepih | ||||
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Simon Carr | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.08.19 Četvrtfinale | vs. Simon Carr | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-65, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
01.08.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-65, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Palma - tvrda | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 5-7 | detalj meča |
Yanki Erel - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Gastao Elias | 6-1, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
02.02.24 | vs. Ajeet Rai | 6-75, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Ottignies Louvain - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Marius Copil | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
14.01.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Pierre Delage | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Pablo Trochu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
06.01.24 Polufinale | vs. Jacob Fearnley | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Ryan James Storrie | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Boris Fassbender | 2-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Louis Van Herck | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 2-3, - Yanki Erel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Zahra - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Alex Knaff | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Petr Nesterov | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
26.11.23 Polufinale | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 0-2, - Yanki Erel - odustajanje | detalj meča | |
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Robert Strombachs | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča |