MEČ
29.03.16 | 1. kolo | Petar Conkic | Alexander Vasilenko | 6-1, 6-3 | Turkey F13 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Petar Conkic | Alexander Vasilenko | |
1. servis % | 38/55 (69%) | 23/47 (49%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/38 (74%) | 10/23 (43%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/17 (35%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/8 (75%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/47 (60%) | 21/55 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/102 (61%) | 40/102 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petar Conkic vs. Alexander Vasilenko - Međusobni mečevi
29.03.16 | 1. kolo | Petar Conkic | Alexander Vasilenko | 6-1, 6-3 | detalj meča | Turkey F13 | tvrda |
Petar Conkic form & Alexander Vasilenko form
Petar Conkic - Posljednji mečevi
Greece F2 - tvrda | ||||
16.03.17 1. kolo | vs. Joshua Paris | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.17 kval. | vs. Keelan Oakley | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Indonesia F3 - tvrda | ||||
23.02.17 2. kolo | vs. Alexandre Muller | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.17 1. kolo | vs. Shaheed Alam | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Indonesia F2 - tvrda | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
23.01.17 2. kolo kval. | vs. Florian Jakob | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.01.17 kval. | vs. Sefa Suluoglu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F2 - tvrda | ||||
18.01.17 1. kolo | vs. Liam Broady | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Turkey F1 - tvrda | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Liam Broady | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
Turkey F47 - tvrda | ||||
25.11.16 Četvrtfinale | vs. Frederico Ferreira Silva | 4-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
23.11.16 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-0, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
23.11.16 2. kolo | vs. Ivan Kosec | Ivan Kosec - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
21.11.16 kval. | vs. Artsiom Dabryian | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.11.16 2. kolo kval. | vs. Tolga Abdurahman | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Greece F9 - tvrda | ||||
08.11.16 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
04.11.16 Četvrtfinale | vs. Vaclav Safranek | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.11.16 2. kolo | vs. Filipp Kekercheni | 1-6, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
01.11.16 1. kolo | vs. Christian Hirschmueller | 6-4, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
25.10.16 1. kolo | vs. Theo Fournerie | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Hungary F8 - zemlja | ||||
04.10.16 1. kolo | vs. Lenny Hampel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Serbia F8 - zemlja | ||||
21.09.16 1. kolo | vs. Cristobal Saavedra-Corvalan | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Serbia F7 - zemlja | ||||
13.09.16 1. kolo | vs. Mike Urbanija | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Serbia F6 - zemlja | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Serbia F5 - zemlja | ||||
19.08.16 Četvrtfinale | vs. Stefano Travaglia | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
18.08.16 2. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.08.16 1. kolo | vs. Rajko Mladenovic | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Serbia F4 - zemlja | ||||
10.08.16 1. kolo | vs. Maxime Janvier | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča |
Alexander Vasilenko - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.22 Polufinale | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.22 Četvrtfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.01.22 2. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.01.22 1. kolo | vs. Sebastian Dominko | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
05.04.21 kval. | vs. Illya Beloborodko | 6-1, 5-6, - Alexander Vasilenko - odustajanje | detalj meča | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
13.02.21 Polufinale | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.21 Četvrtfinale | vs. Matic Spec | 6-2, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
11.02.21 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.02.21 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Vladislav Ivanov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.02.21 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.02.21 kval. | vs. Mikhail Fufygin | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Stepin | 6-72, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
St. Petersburg - dvorana | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Matteo Viola | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
M25 Namangan - tvrda | ||||
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Tim Van Rijthoven | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Andijan - tvrda | ||||
27.04.19 Polufinale | vs. Konstantin Kravchuk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
26.04.19 2. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.04.19 Četvrtfinale | vs. Roman Safiullin | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
25.04.19 1. kolo | vs. Shalva Dzhanashia | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.19 Polufinale | vs. Vladyslav Manafov | 6-74, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
19.04.19 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.04.19 2. kolo | vs. Alexander Boborykin | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.04.19 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-3, 6-0 | detalj meča |