Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
10.07.00, 23 Godina
17351 $
10.07.00, 23 Godina
17351 $
Pelle Boerma vs. Umut Akkoyun - Međusobni mečevi
16.09.19 | 2. kolo kval. | Pelle Boerma | Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Pelle Boerma form & Umut Akkoyun form
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Umut Akkoyun - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 5-7, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Nazar Oliynykov | 6-2, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Jeremy Taylor | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Edward Etty | 6-3, 3-1, Edward Etty - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Beren Tan | 7-5, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Yannik Kelm | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ahmet Atabay | 6-3, 6-77, 10-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samir Mustafin | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Khotkov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Minighini | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.05.22 kval. | vs. Rafael Giotis | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amirarsalan Ghomi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.03.22 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Uladzimir Ignatik | 1-6, 1-6 | detalj meča |