Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Shalva Dzhanashia vs. Pelle Boerma - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Shalva Dzhanashia form & Pelle Boerma form
Shalva Dzhanashia - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.12.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
20.10.19 Finale | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
19.10.19 Polufinale | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Istanbul Challenger - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | detalj meča |
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |