Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
05.09.99, 24 Godina
05.09.99, 24 Godina
Pelle Boerma vs. Nikolas Lahky - Međusobni mečevi
19.11.19 | 2. kolo kval. | Pelle Boerma | Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Pelle Boerma form & Nikolas Lahky form
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Nikolas Lahky - Posljednji mečevi
M25 Most - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Jiri Cizek | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Jan Nedvidek | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Prostejov - zemlja | ||||
16.08.21 kval. | vs. Victor Sklenka | 1-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M25 Grodzisk - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dawid Taczala | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Kottingbrunn - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Poprad - zemlja | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 5-7, 7-69, 4-10 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Bakshi | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bratislava - dvorana | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 6-3, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 6-1, 10-12 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Cyprich | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Matic Spec | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
25.08.20 kval. | vs. Filip Kolasinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-0 | detalj meča |