Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
01.02.99, 25 Godina
14443 $
01.02.99, 25 Godina
14443 $
Pelle Boerma vs. Mayeul Darras - Međusobni mečevi
06.01.20 | kval. | Pelle Boerma | Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Pelle Boerma form & Mayeul Darras form
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Mayeul Darras - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Creteil - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Pierre Delage | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Alexandre Reco | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
29.01.24 kval. | vs. Nicola Rispoli | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Romain Faucon | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sarreguemines - tepih | ||||
23.10.23 kval. | vs. Milan Welte | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Villers - dvorana | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. David Fix | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Ronan Joncour | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jules Leroux | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25+H Rodez - dvorana | ||||
10.10.23 kval. | vs. Pierre Delage | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Martin Jovenin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Rapagnetta | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Joel Angel Lucero | 4-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
M25 Uriage - zemlja | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Simon Reveniau | 6-4, 3-6, 11-13 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Schmitz | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Dous Karpenschif | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tim Handel | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Dominik Kellovsky | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Trochu | 4-6, 2-6 | detalj meča |