MEČ
22.10.19 | kval. | Pelle Boerma | Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | M15 Liberec | tepih |
STATISTIKE MEČA
Pelle Boerma | Dominik Nazaruk | |
1. servis % | 40/67 (60%) | 37/62 (60%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/40 (73%) | 22/37 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/27 (63%) | 14/25 (56%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/62 (42%) | 21/67 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 6 |
Asovi | 5 | 6 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Pelle Boerma | 0-0 | |
0-1 | Dominik Nazaruk | |
0-0 | ||
Pelle Boerma | 0-2 | |
0-3 | Dominik Nazaruk | |
Pelle Boerma | 1-3 | |
2-4 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 15-0 | ||
3-4 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Pelle Boerma | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Pelle Boerma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 30-0 | ||
Pelle Boerma | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Dominik Nazaruk | |
Pelle Boerma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pelle Boerma | 4-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Dominik Nazaruk | |
Pelle Boerma | 5-4 | |
6-4 |
Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
14.10.96, 27 Godina
14.10.96, 27 Godina
Pelle Boerma vs. Dominik Nazaruk - Međusobni mečevi
22.10.19 | kval. | Pelle Boerma | Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Liberec | tepih |
Pelle Boerma form & Dominik Nazaruk form
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Dominik Nazaruk - Posljednji mečevi
M15 Lodz - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - odustajanje | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.11.19 kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
22.10.19 kval. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
24.09.19 kval. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Bydgoszcz - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detalj meča |