Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
17.05.00, 23 Godina
17.05.00, 23 Godina
Pelle Boerma vs. Danilo Krunic - Međusobni mečevi
13.08.19 | kval. | Pelle Boerma | Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | M15 Oldenzaal | zemlja |
Pelle Boerma form & Danilo Krunic form
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Danilo Krunic - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Efe Comu | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 6-4, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Pelle Boerma | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Klim Kozyrev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Netherlands F5 - zemlja | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Tribb De Jong | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Serbia F2 - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Dusan Rajic | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Luka Markovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Serbia F1 - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Thomas Bosancic | 1-6, 2-6 | detalj meča |