Germany
18.02.97, 27 Godina
18.02.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Pelle Boerma vs. Anton Desyatnik - Međusobni mečevi
17.09.19 | kval. | Pelle Boerma | Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Pelle Boerma form & Anton Desyatnik form
Pelle Boerma - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.01.20 kval. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
15.10.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Grasse - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detalj meča |
Anton Desyatnik - Posljednji mečevi
M15 Vale - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Vinicius Saleme | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Varna - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.09.19 kval. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.19 kval. | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 7-60, 10-8 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eric Caleguer | 6-1, 5-7, 16-18 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Valldoreix - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Sergio Martos Gornes | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M15 Las - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Joe Herin | 7-63, 3-6, 10-4 | detalj meča |