Poland
14.10.96, 27 Godina
14.10.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Dominik Nazaruk vs. Pedro Vives Marcos - Međusobni mečevi
04.03.19 | kval. | Pedro Vives Marcos | Dominik Nazaruk | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Dominik Nazaruk form & Pedro Vives Marcos form
Dominik Nazaruk - Posljednji mečevi
M15 Lodz - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - odustajanje | detalj meča | |
M15 Gdynia - zemlja | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.07.20 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.11.19 kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
22.10.19 kval. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.10.19 kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jounieh - zemlja | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
24.09.19 kval. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Haren - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Bydgoszcz - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
13.08.19 kval. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Pedro Vives Marcos - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 0-3, - Pedro Vives Marcos - odustajanje | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 kval. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Champaign Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
13.08.23 kval. | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-4, - Pedro Vives Marcos - odustajanje | detalj meča | |
Meerbusch Challenger - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-76, 6-74 | detalj meča | |
Pozoblanco Challenger - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-70 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
29.06.23 Četvrtfinale | vs. Lucas Poullain | 3-6, - Pedro Vives Marcos - odustajanje | detalj meča | |
28.06.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M25 Mungia - zemlja | ||||
24.06.23 Finale | vs. Henrique Rocha | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.06.23 Polufinale | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Martos - tvrda | ||||
18.06.23 Finale | vs. Fajing Sun | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Iiro Vasa | 6-76, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-75, 4-6 | detalj meča |