MEČ
23.02.19 | 1. kolo kval. | Pedro Sakamoto | Matteo Donati | 6-1, 6-4 | Sao Paulo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pedro Sakamoto | Matteo Donati | |
1. servis % | 30/47 (64%) | 33/50 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/30 (87%) | 19/33 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/17 (47%) | 6/17 (35%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/50 (50%) | 13/47 (28%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 0 |
Asovi | 5 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Pedro Sakamoto | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Matteo Donati | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pedro Sakamoto | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Matteo Donati | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sakamoto | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Matteo Donati | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pedro Sakamoto | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Matteo Donati | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Pedro Sakamoto | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Matteo Donati | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Sakamoto | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Matteo Donati | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pedro Sakamoto | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Matteo Donati | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Pedro Sakamoto | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Matteo Donati | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Sakamoto | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pedro Sakamoto vs. Matteo Donati - Međusobni mečevi
23.02.19 | 1. kolo kval. | Pedro Sakamoto | Matteo Donati | 6-1, 6-4 | detalj meča | Sao Paulo | zemlja |
Pedro Sakamoto form & Matteo Donati form
Pedro Sakamoto - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 5-7, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Liam Draxl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Felipe Pagnacco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Felix Gill | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča |
Matteo Donati - Posljednji mečevi
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Dubrovnik - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Sanremo Challenger - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Timo Stodder | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Denis Petak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
07.08.22 Finale | vs. Corentin Denolly | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
06.08.22 Polufinale | vs. Max Houkes | 6-4, 1-6, 7-66 | detalj meča | |
05.08.22 Četvrtfinale | vs. Pavel Nejedly | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
04.08.22 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
02.08.22 1. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-1, 6-72, 6-2 | detalj meča | |
M15 Innsbruck - zemlja | ||||
23.07.22 Polufinale | vs. Max Houkes | 6-3, 1-6, 0-1, - Matteo Donati - odustajanje | detalj meča | |
22.07.22 Četvrtfinale | vs. Marcello Serafini | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
21.07.22 2. kolo | vs. Mick Veldheer | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.07.22 1. kolo | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Troyes Challenger - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 7-5, 1-3, - Matteo Donati - odustajanje | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 0-6, 1-3, - Matteo Donati - odustajanje | detalj meča | |
Lyon Challenger - zemlja | ||||
06.06.22 kval. | vs. Arthur Fils | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Galarneau | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Evan Zhu | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
04.05.22 2. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 2-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.05.22 kval. | vs. Max Purcell | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Matthias Bachinger | 3-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
12.04.22 1. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sanremo Challenger - zemlja | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 1-6, 3-6 | detalj meča |