MEČ
15.01.20 | 1. kolo | Pedro Sakamoto | Edan Leshem | 7-5, 6-1 | M25 Rancho | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Pedro Sakamoto | Edan Leshem | |
1. servis % | 40/65 (62%) | 34/62 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/40 (70%) | 19/34 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/25 (56%) | 12/28 (43%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/62 (50%) | 23/65 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 73/127 (57%) | 54/127 (43%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 5 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
2-2 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pedro Sakamoto | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP], 40-40 | ||
Pedro Sakamoto | 3-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-5 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Sakamoto | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Pedro Sakamoto | 6-5 | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Edan Leshem | |
1-1 | Edan Leshem | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Sakamoto | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Pedro Sakamoto | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-1 | Edan Leshem | |
0-0, 15-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pedro Sakamoto vs. Edan Leshem - Međusobni mečevi
15.01.20 | 1. kolo | Pedro Sakamoto | Edan Leshem | 7-5, 6-1 | detalj meča | M25 Rancho | tvrda |
09.01.20 | 3. kolo | Edan Leshem | Pedro Sakamoto | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | Ann Arbor | dvorana |
Pedro Sakamoto form & Edan Leshem form
Pedro Sakamoto - Posljednji mečevi
M25 Feira - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 5-7, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Liam Draxl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Felipe Pagnacco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Felix Gill | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Guayaquil Challenger - zemlja | ||||
30.10.23 kval. | vs. Nicolas Mejia | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Miguel Mateo Larrea | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
23.10.23 kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Edan Leshem - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Kuzuhara | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
15.01.24 kval. | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Lama | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
01.07.23 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 7-5, 0-2, - Edan Leshem - odustajanje | detalj meča | |
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Jordan Hasson | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Emile Hudd | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Dylan Salton | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
11.06.23 kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 7-65, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Kotov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Rome - zemlja | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 1. kolo | vs. Giannicola Misasi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Busan Challenger - tvrda | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Mochizuki | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Tatsuma Ito | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Seoul Challenger - tvrda | ||||
24.04.23 kval. | vs. Mukund Sasikumar | 6-0, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.03.23 1. kolo | vs. Harold Mayot | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 1-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Las Franquesas - tvrda | ||||
20.03.23 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-78, 1-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 7-62, 6-710, 3-6 | detalj meča | |
Waco Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - dvorana | ||||
24.02.23 Četvrtfinale | vs. Alex Michelsen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
23.02.23 2. kolo | vs. Nathan Ponwith | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-74, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Karlis Ozolins | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
27.01.23 Četvrtfinale | vs. Anton Matusevich | 0-6, 4-6 | detalj meča |