MEČ
19.04.18 | 2. kolo | Pedro Cachin | Mikhail Korovin | 6-3, 6-2 | Spain F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pedro Cachin | Mikhail Korovin | |
1. servis % | 24/44 (55%) | 40/61 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/24 (83%) | 23/40 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/20 (65%) | 8/21 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/61 (49%) | 11/44 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 63/105 (60%) | 42/105 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pedro Cachin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Pedro Cachin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Pedro Cachin | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Pedro Cachin | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
Pedro Cachin | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Pedro Cachin | 1-0 | |
0-0, 30-30, 40-30 | ||
Pedro Cachin | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
Pedro Cachin | 3-0 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
Pedro Cachin | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Mikhail Korovin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Cachin | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Mikhail Korovin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pedro Cachin vs. Mikhail Korovin - Međusobni mečevi
19.04.18 | 2. kolo | Pedro Cachin | Mikhail Korovin | 6-3, 6-2 | detalj meča | Spain F9 | zemlja |
09.05.17 | 1. kolo | Pedro Cachin | Mikhail Korovin | 6-3, 6-1 | detalj meča | Spain F13 | zemlja |
Pedro Cachin form & Mikhail Korovin form
Pedro Cachin - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | detalj meča |
Mikhail Korovin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Parisca | - Mikhail Korovin - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
M15 Brasov - zemlja | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Vilnius - zemlja | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - odustajanje | detalj meča | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.19 kval. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
M15 Murcia - zemlja | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detalj meča |