MEČ
24.10.14 | Četvrtfinale | Pedro Cachin | Facundo Arguello | 6-4, 6-2 | Cordoba Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pedro Cachin | Facundo Arguello | |
1. servis % | 33/56 (59%) | 25/46 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/33 (67%) | 15/25 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/23 (52%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/46 (57%) | 22/56 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/102 (59%) | 42/102 (41%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pedro Cachin vs. Facundo Arguello - Međusobni mečevi
16.11.18 | Četvrtfinale | Pedro Cachin | Facundo Arguello | 6-1, 4-6, 6-4 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
04.09.18 | 1. kolo | Facundo Arguello | Pedro Cachin | 6-4, 6-3 | detalj meča | Seville Challenger | zemlja |
24.10.14 | Četvrtfinale | Pedro Cachin | Facundo Arguello | 6-4, 6-2 | detalj meča | Cordoba Challenger | zemlja |
13.11.13 | 2. kolo | Facundo Arguello | Pedro Cachin | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | Lima Challenger | zemlja |
Pedro Cachin form & Facundo Arguello form
Pedro Cachin - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | detalj meča |
Facundo Arguello - Posljednji mečevi
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
29.02.20 Četvrtfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
22.06.19 Polufinale | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča |