MEČ
03.03.18 | 1. kolo kval. | Pedro Cachin | Daniel Gimeno-Traver | 5-7, 6-4, 7-64 | Santiago Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pedro Cachin | Daniel Gimeno-Traver | |
1. servis % | 63/102 (62%) | 71/123 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/63 (67%) | 42/71 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/39 (44%) | 24/52 (46%) |
Osvojene break-lopte | 6/19 (32%) | 6/10 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 57/123 (46%) | 43/102 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 116/225 (52%) | 109/225 (48%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 3 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pedro Cachin | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Cachin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pedro Cachin | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Pedro Cachin | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pedro Cachin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pedro Cachin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pedro Cachin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pedro Cachin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Pedro Cachin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-4 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pedro Cachin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pedro Cachin | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Daniel Gimeno-Traver | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pedro Cachin vs. Daniel Gimeno-Traver - Međusobni mečevi
09.04.19 | 2. kolo | Pedro Cachin | Daniel Gimeno-Traver | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | Murcia Challenger | zemlja |
04.08.18 | Polufinale | Daniel Gimeno-Traver | Pedro Cachin | 7-5, 6-1 | detalj meča | Sopot Challenger | zemlja |
03.03.18 | 1. kolo kval. | Pedro Cachin | Daniel Gimeno-Traver | 5-7, 6-4, 7-64 | detalj meča | Santiago Challenger | zemlja |
08.09.15 | 1. kolo | Pedro Cachin | Daniel Gimeno-Traver | 6-3, 6-4 | detalj meča | Seville Challenger | zemlja |
Pedro Cachin form & Daniel Gimeno-Traver form
Pedro Cachin - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 7-67, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 7-5, 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-4, 2-6, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Adam Walton | 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Liam Broady | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Paris - dvorana | ||||
28.10.23 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Basel - dvorana | ||||
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Aleksandar Kovacevic | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Jason Jung | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Tung-Lin Wu | 7-65, 6-73, 7-66 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Jeff Wolf | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Calvin Hemery | 4-6, 6-1, 6-73 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Ben Shelton | 6-1, 3-6, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Laslo Djere | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 6-2, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
23.07.23 Finale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
22.07.23 Polufinale | vs. Hamad Medjedovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Roberto Bautista Agut | 7-64, 7-63 | detalj meča |
Daniel Gimeno-Traver - Posljednji mečevi
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ernests Gulbis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
30.09.19 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Florence Challenger - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
Biella Challenger - zemlja | ||||
16.09.19 1. kolo | vs. Viktor Galovic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Seville Challenger - zemlja | ||||
10.09.19 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 4-6, 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Fabien Reboul | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
L'Aquila Challenger - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
01.08.19 3. kolo | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
31.07.19 2. kolo | vs. Louis Wessels | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
24.07.19 2. kolo | vs. Lukas Klein | 3-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Amersfoort Challenger - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Igor Sijsling | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.07.19 3. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
17.07.19 2. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Perugia Challenger - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo | vs. Mario Vilella Martinez | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Ludwigshafen Challenger - zemlja | ||||
04.07.19 3. kolo | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.19 2. kolo | vs. Rogerio Dutra Da Silva | 3-6, 7-65, 6-0 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Parma Challenger - zemlja | ||||
19.06.19 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Shymkent Challenger - zemlja | ||||
14.06.19 Četvrtfinale | vs. Alejandro Tabilo | 7-64, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.06.19 3. kolo | vs. Malek Jaziri | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
11.06.19 2. kolo | vs. Evan King | 3-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Almaty Challenger - zemlja | ||||
06.06.19 3. kolo | vs. Nikola Milojevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
04.06.19 2. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilio Gomez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detalj meča |