MEČ
24.07.17 | 2. kolo kval. | Pavle Daljev | Matthew Dellavedova | 7-63, 7-5 | Belgium F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
23.02.92, 32 Godina
23.02.92, 32 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Pavle Daljev vs. Matthew Dellavedova - Međusobni mečevi
24.07.17 | 2. kolo kval. | Pavle Daljev | Matthew Dellavedova | 7-63, 7-5 | detalj meča | Belgium F6 | zemlja |
Pavle Daljev form & Matthew Dellavedova form
Pavle Daljev - Posljednji mečevi
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pirot - zemlja | ||||
20.09.22 kval. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Budva - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detalj meča |
Matthew Dellavedova - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 0-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Johan Nikles | 2-6, 0-3, - Matthew Dellavedova - odustajanje | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Erhard | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Keegan Smith | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matt Ponchet | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Jelle Sels | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
29.01.24 1. kolo | vs. James McCabe | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Alex Bolt | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Matteo Gigante | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 7-64, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Papamoa - tvrda | ||||
23.12.23 Finale | vs. Jacob Bradshaw | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Polufinale | vs. Jack Loutit | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Isaac Becroft | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Diego Quispe-Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.12.23 2. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Wellington - tvrda | ||||
16.12.23 Finale | vs. Matt Kuhar | 2-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 Četvrtfinale | vs. Emile Hudd | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
14.12.23 Polufinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Joshua Charlton | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.12.23 1. kolo | vs. Tai Sach | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Gold - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Makoto Ochi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 6-78, 7-64 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 3-6, 7-62, 6-3 | detalj meča |