MEČ
17.02.20 | 2. kolo kval. | Pavel Verbin | John Echeverria | 6-3, 1-6, 10-5 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
18.10.01, 22 Godina
18.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Pavel Verbin vs. John Echeverria - Međusobni mečevi
17.02.20 | 2. kolo kval. | Pavel Verbin | John Echeverria | 6-3, 1-6, 10-5 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Pavel Verbin form & John Echeverria form
Pavel Verbin - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 1-4, - Pavel Verbin - odustajanje | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Razvan Baiant | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Aleksei Mokrov | 6-75, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Artak Bunoyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Michal Krajci | 1-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Loann Massard | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-75, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Ron Ellouck | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Amirkhamza Nasridinov | 7-65, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča |
John Echeverria - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Tomas Cortez | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nathan Ponwith | 7-5, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-76, 6-1 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Elmer Moller | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leopold Zima | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. David Perez Sanz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Alejo Sanchez Quilez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Colin Markes | 5-7, 6-4, 7-67 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 0-6, 6-73 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 6-79, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25+H Bagneres - tvrda | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Clement Chidekh | 4-6, 6-4, 7-68 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Cyril Respaut | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča |