MEČ
30.11.15 | 1. kolo kval. | Pavel Staubert | Filip Duda | 6-3, 6-2 | Czech Republic | tepih |
STATISTIKE MEČA
Czech Republic
11.01.96, 28 Godina
11.01.96, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Pavel Staubert vs. Filip Duda - Međusobni mečevi
15.02.16 | 2. kolo kval. | Filip Duda | Pavel Staubert | 6-3, 6-1 | detalj meča | Egypt F5 | tvrda |
30.11.15 | 1. kolo kval. | Pavel Staubert | Filip Duda | 6-3, 6-2 | detalj meča | Czech Republic | tepih |
Pavel Staubert form & Filip Duda form
Pavel Staubert - Posljednji mečevi
Czech Republic - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Pedro Ortega | - | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Nicholas Solarewicz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.05.16 kval. | vs. Daniel Velek | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
16.05.16 kval. | vs. Marek Semjan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Alessandro Ricci | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Egypt F5 - tvrda | ||||
15.02.16 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F4 - tvrda | ||||
08.02.16 kval. | vs. Cristian Carli | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Ignace Van Den Steene | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
30.11.15 1. kolo | vs. Artem Smirnov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.15 kval. | vs. Zdenek Derkas | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Czech Republic - tepih | ||||
23.11.15 1. kolo kval. | vs. Pavel Motl | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Greece F11 - tvrda | ||||
09.11.15 1. kolo | vs. Hunter Callahan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Greece F10 - tvrda | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Aswin Lizen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Greece F8 - tvrda | ||||
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Sumet Srisangsitthisanti | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
19.10.15 kval. | vs. Filip Dolezel | 1-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.10.15 1. kolo | vs. Peter Heller | 2-6, 0-1, - Pavel Staubert - odustajanje | detalj meča | |
Greece F7 - tvrda | ||||
12.10.15 2. kolo | vs. Miki Jankovic | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
12.10.15 1. kolo | vs. Sumet Srisangsitthisanti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Germany F15 - dvorana | ||||
05.10.15 kval. | vs. Louis Wessels | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
05.10.15 2. kolo kval. | vs. Jochen Bertsch | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
05.10.15 1. kolo | vs. Peter Torebko | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague Challenger - zemlja | ||||
10.08.15 kval. | vs. Pere Riba | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
09.08.15 2. kolo kval. | vs. Libor Salaba | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.08.15 1. kolo kval. | vs. Sander Groen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Slovakia F4 - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Christian Trubrig | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Gabor Borsos | 6-4, 0-6, 6-75 | detalj meča | |
Slovakia F2 - zemlja | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
29.06.15 2. kolo kval. | vs. Dominik Recek | 6-74, 2-6 | detalj meča |
Filip Duda - Posljednji mečevi
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
22.04.24 kval. | vs. Dominik Kellovsky | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
26.03.24 kval. | vs. Julio Cesar Porras | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 6-1, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - odustajanje | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
01.01.24 kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - odustajanje | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Pazardzhik - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - odustajanje | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detalj meča |