MEČ
24.02.20 | 1. kolo kval. | Pavel Shumeiko | Flemming Peters | 6-2, 6-3 | M15 Trnava | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
11.10.00, 23 Godina
11.10.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
24.10.95, 28 Godina
11435 $
24.10.95, 28 Godina
11435 $
Pavel Shumeiko vs. Flemming Peters - Međusobni mečevi
24.02.20 | 1. kolo kval. | Pavel Shumeiko | Flemming Peters | 6-2, 6-3 | detalj meča | M15 Trnava | dvorana |
Pavel Shumeiko form & Flemming Peters form
Pavel Shumeiko - Posljednji mečevi
M15 Trnava - dvorana | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
29.11.22 kval. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - odustajanje | detalj meča | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.10.22 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.09.22 kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Helsinki - tvrda | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
18.07.22 kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Litija - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Novomoskovsk - zemlja | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | detalj meča |
Flemming Peters - Posljednji mečevi
M25 Hamburg - dvorana | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
20.09.21 kval. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Ulcinj - zemlja | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
24.08.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sarajevo - zemlja | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M15 Troisdorf - zemlja | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.21 kval. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
27.08.20 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.08.20 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
10.08.20 1. kolo | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | detalj meča |