MEČ
08.12.19 | 1. kolo kval. | Pavel Shchaya-Zubrov | Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
24.06.94, 29 Godina
24.06.94, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
23.02.92, 32 Godina
23.02.92, 32 Godina
Pavel Shchaya-Zubrov vs. Pavle Daljev - Međusobni mečevi
08.12.19 | 1. kolo kval. | Pavel Shchaya-Zubrov | Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Pavel Shchaya-Zubrov form & Pavle Daljev form
Pavel Shchaya-Zubrov - Posljednji mečevi
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.10.21 kval. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
03.08.21 kval. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
12.04.21 kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - odustajanje | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.19 kval. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | detalj meča | |
M15 Parnu - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | detalj meča |
Pavle Daljev - Posljednji mečevi
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Pirot - zemlja | ||||
20.09.22 kval. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detalj meča | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Budva - zemlja | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detalj meča |