MEČ
30.10.17 | 1. kolo | Pavel Kotov | Siim Troost | 6-3, 6-2 | Estonia F3 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Pavel Kotov | Siim Troost | |
1. servis % | 37/52 (71%) | 36/67 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/37 (81%) | 24/36 (67%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 12/31 (39%) |
Osvojene break-lopte | 3/10 (30%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/67 (46%) | 14/52 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 2 |
Asovi | 6 | 2 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Estonia
07.12.99, 24 Godina
07.12.99, 24 Godina
Pavel Kotov vs. Siim Troost - Međusobni mečevi
30.10.17 | 1. kolo | Pavel Kotov | Siim Troost | 6-3, 6-2 | detalj meča | Estonia F3 | dvorana |
Pavel Kotov form & Siim Troost form
Pavel Kotov - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Korda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Ugo Humbert | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 7-5, 6-1, 6-76, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Sofia - dvorana | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 3-6, 7-64, Sebastian Baez - odustajanje | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Stockholm - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-76, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Miomir Kecmanovic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Alexander Zverev | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
21.09.23 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
20.09.23 kval. | vs. Omar Jasika | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Winston-Salem - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča |
Siim Troost - Posljednji mečevi
M25 Faro - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Henrik Wiersholm | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diogo Marques | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Mikhail Malakhovich | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Igor Kudriashov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Frljanic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Simone Rivoira | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sunderland - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. James Mackinlay | 7-5, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-4, 6-76, 8-10 | detalj meča | |
M15 Danderyd - dvorana | ||||
19.09.23 kval. | vs. George Houghton | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Rovai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 7-67, 0-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.23 kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Michal Matuszewski | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Jakub Jedrzejczak | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Patrik Homola | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 6-71, 6-76 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 0-6, 7-62, 8-10 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
24.07.23 kval. | vs. Lambert Ruland | 2-6, 4-6 | detalj meča |