MEČ
28.01.18 | 1. kolo kval. | Paul Oosterbaan | Fernando Yamacita | 1-6, 7-5, 7-65 | USA F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Paul Oosterbaan vs. Fernando Yamacita - Međusobni mečevi
28.01.18 | 1. kolo kval. | Paul Oosterbaan | Fernando Yamacita | 1-6, 7-5, 7-65 | detalj meča | USA F6 | zemlja |
Paul Oosterbaan form & Fernando Yamacita form
Paul Oosterbaan - Posljednji mečevi
M25 Iowa - tvrda | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. John Mcnally | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Pittsburgh - zemlja | ||||
06.07.19 Četvrtfinale | vs. Maksim Tikhomirov | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
06.07.19 Polufinale | vs. Simon Freund | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.19 2. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
02.07.19 1. kolo | vs. Robby Shymansky | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rochester - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-71, 2-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
M15 Orlando - zemlja | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Strong Kirchheimer | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. George Botezan | 3-6, 7-5, 7-62 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 6-4, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Austin Rapp | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Pensacola - zemlja | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
08.05.19 1. kolo | vs. Grey Hamilton | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vero - zemlja | ||||
04.05.19 Polufinale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.05.19 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez | Nicolas Alvarez - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
02.05.19 2. kolo | vs. Andrew Watson | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M15 Orange - zemlja | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 4-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 6-73, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
M15 Portimao - tvrda | ||||
15.03.19 Četvrtfinale | vs. Tiago Cacao | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.19 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Sandro Ehrat | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-5, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Jacob Grills | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.19 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.02.19 kval. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
M15 Vale - tvrda | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Finn Tearney | 4-6, 5-7 | detalj meča |
Fernando Yamacita - Posljednji mečevi
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Mateo Barreiros Reyes | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 7-65, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Iacopo Sada | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Perugia - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Federico Bondioli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Francesco Liucci | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alessandro Pecci | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Padova - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Biella - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Stefano D'Agostino | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Mogi - zemlja | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Matheus Amorim De Lima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
17.04.23 kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Schenekenberg | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Santo - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Tobias Franco | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Rio - zemlja | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Juan Ignacio Galarza | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 5-7, 6-1, 7-66 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-0, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
07.03.23 kval. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-73, 9-11 | detalj meča | |
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Bruno Zarlenga | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-75, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
27.02.23 kval. | vs. Julian Gimenez | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Stater | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča |