Patrik Niklas-Salminen vs. Maxim Ratniuk 17.04.2019

Patrik Niklas-Salminen vs. Maxim Ratniuk 17.04.2019 - M15 Antalya - usporedba

MEČ

17.04.191. koloPatrik Niklas-Salminen Maxim Ratniuk 6-4, 6-2 Turkey M15 Antalya zemlja

STATISTIKE MEČA

Patrik Niklas-SalminenMaxim Ratniuk
1. servis %40/60 (67%)41/67 (61%)
Osvojeni bodovi na 1.servis27/40 (68%)22/41 (54%)
Osvojeni bodovi na 2.servis9/20 (45%)9/26 (35%)
Osvojene break-lopte5/12 (42%)2/7 (29%)
Osvojeni bodovi iz returna36/67 (54%)24/60 (40%)
Osvojeni bodovi ukupno72/127 (57%)55/127 (43%)
Dvostruke pogreške68
Asovi33

STATISTIKE MEČA

6-2

Patrik Niklas-Salminen
Finland
05.03.97, 22 Godina




489
62
50070 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
28.04.96, 23 Godina




739
23
39434 $
Maxim Ratniuk
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Patrik Niklas-Salminen vs. Maxim Ratniuk - Međusobni mečevi

19.09.192. koloPatrik Niklas-SalminenMaxim Ratniuk5-7, 6-0, 6-3 detalj mečaFinland M15 Pajulahti dvorana
17.04.191. koloPatrik Niklas-SalminenMaxim Ratniuk6-4, 6-2 detalj mečaTurkey M15 Antalya zemlja

Patrik Niklas-Salminen - Posljednji mečevi

France Rennes Challenger - dvorana
21.01.20
2. kolo
vs. Tobias Kamke4-6, 1-6 porazdetalj meča
20.01.20
1. kolo
vs. Luca Vanni6-3, 6-4 pobjedadetalj meča
Spain M15 Manacor - tvrda
16.01.20
2. kolo
vs. Michael Vrbensky2-6, 0-2, - Patrik Niklas-Salminen - odustajanjeporazdetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Jaume Pla Malfeito6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Spain M15 Manacor - tvrda
10.01.20
Četvrtfinale
vs. Alberto Barroso Campos3-6, 1-6 porazdetalj meča
09.01.20
2. kolo
vs. Max Basing6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
08.01.20
1. kolo
vs. Pedro Vives Marcos6-4, 3-6, 7-5 pobjedadetalj meča
Finland Helsinki Challenger - dvorana
14.11.19
3. kolo
vs. Carlos Taberner6-3, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
13.11.19
2. kolo
vs. David Poljak6-4, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
12.11.19
1. kolo
vs. Illya Marchenko6-4, 2-0, Illya Marchenko - odustajanjepobjedadetalj meča
Japan Kobe Challenger - dvorana
06.11.19
2. kolo
vs. Go Soeda6-76, 2-6 porazdetalj meča
05.11.19
1. kolo
vs. Arjun Kadhe7-68, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia Playford Challenger - tvrda
29.10.19
2. kolo
vs. Alex Bolt3-6, 6-73 porazdetalj meča
28.10.19
1. kolo
vs. Maverick Banes6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Australia Traralgon Challenger - tvrda
21.10.19
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate6-72, 7-5, 6-75 porazdetalj meča
Sweden M25 Falun - dvorana
05.10.19
Finale
vs. Martins Podzus7-5, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
04.10.19
Polufinale
vs. Wojciech Marek6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
03.10.19
Četvrtfinale
vs. Daniil Glinka6-3, 7-66 pobjedadetalj meča
02.10.19
2. kolo
vs. Janis Podzus7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
30.09.19
1. kolo
vs. Florian Lakat6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Sweden M25 Stockholm - dvorana
27.09.19
Četvrtfinale
vs. Martins Podzus3-6, 4-6 porazdetalj meča
26.09.19
2. kolo
vs. Elmer Moller6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
25.09.19
1. kolo
vs. Lucas Catarina6-4, 7-64 pobjedadetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
21.09.19
Polufinale
vs. Robert Strombachs4-6, 6-74 porazdetalj meča
20.09.19
Četvrtfinale
vs. Alibek Kachmazov6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
19.09.19
2. kolo
vs. Maxim Ratniuk5-7, 6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Jeremy Schifris6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Finland Davis Cup - dvorana
13.09.19
Rubber 1
vs. Dominic Thiem3-6, 4-6 porazdetalj meča
Portugal M15 Sao - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Anton Matusevich4-6, 2-6 porazdetalj meča
03.09.19
1. kolo
vs. Guido Ivan Justo6-1, 6-3 pobjedadetalj meča

Maxim Ratniuk - Posljednji mečevi

Russia M15 Kazan - dvorana
25.01.20
Polufinale
vs. Evgeny Tyurnev6-73, 6-73 porazdetalj meča
24.01.20
Četvrtfinale
vs. Djurabeck Karimov3-6, 7-65, 6-4 pobjedadetalj meča
23.01.20
2. kolo
vs. Ivan Gakhov7-62, 6-4 pobjedadetalj meča
22.01.20
1. kolo
vs. Shalva Dzhanashia6-2, 7-67 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
16.01.20
2. kolo
vs. Skander Mansouri3-6, 3-6 porazdetalj meča
15.01.20
1. kolo
vs. Aldin Setkic6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Tunisia M15 Monastir - tvrda
08.01.20
1. kolo
vs. Timur Kiuamov2-6, 5-7 porazdetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
21.11.19
2. kolo
vs. Gilbert Klier Junior3-6, 4-6 porazdetalj meča
19.11.19
1. kolo
vs. Bogdan Ionut Apostol4-1, Bogdan Ionut Apostol - odustajanjepobjedadetalj meča
Turkey M15 Antalya - zemlja
16.11.19
Četvrtfinale
vs. Hernan Casanova3-6, 2-6 porazdetalj meča
14.11.19
2. kolo
vs. Vladislav Ivanov3-6, 6-2, 6-0 pobjedadetalj meča
13.11.19
1. kolo
vs. Andrea Borroni6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Bukhara - tvrda
20.10.19
Finale
vs. Shalva Dzhanashia3-6, 6-71 porazdetalj meča
19.10.19
Polufinale
vs. Egor Noskin6-1, 6-0 pobjedadetalj meča
18.10.19
Četvrtfinale
vs. Ibrokhimjon Urinov6-3, 6-0 pobjedadetalj meča
17.10.19
2. kolo
vs. Martin Borisiouk6-3, 1-6, 7-5 pobjedadetalj meča
16.10.19
1. kolo
vs. Artsiom Bardzin6-0, 6-2 pobjedadetalj meča
Uzbekistan M15 Karshi - tvrda
09.10.19
1. kolo
vs. Savriyan Danilov6-73, 3-6 porazdetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
19.09.19
2. kolo
vs. Patrik Niklas-Salminen7-5, 0-6, 3-6 porazdetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Daniil Glinka7-63, 6-73, 6-4 pobjedadetalj meča
Kazakhstan M25 Ust - tvrda
30.08.19
Četvrtfinale
vs. Bogdan Bobrov2-6, 3-6 porazdetalj meča
29.08.19
2. kolo
vs. Egor Noskin6-4, 4-6, 6-1 pobjedadetalj meča
28.08.19
1. kolo
vs. Sharobiddin Abzalov6-4, 7-5 pobjedadetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
20.08.19
1. kolo
vs. Alexander Zhurbin6-75, 6-1, 3-6 porazdetalj meča
Russia M15 Moscow - zemlja
15.08.19
2. kolo
vs. Bogdan Bobrov1-6, 2-6 porazdetalj meča
13.08.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis6-1, 7-64 pobjedadetalj meča
Estonia M15 Parnu - zemlja
18.07.19
2. kolo
vs. Luigi Sorrentino2-6, 6-73 porazdetalj meča
17.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko7-5, 3-3, Oleg Prihodko - odustajanjepobjedadetalj meča
Lithuania M15 Vilnius - zemlja
10.07.19
1. kolo
vs. Alexey Zakharov4-6, 4-6 porazdetalj meča
Poland M15 Wroclaw - zemlja
03.07.19
1. kolo
vs. Oleg Prihodko6-3, 2-6, 1-6 porazdetalj meča
<