Patrik Niklas-Salminen vs. Gleb Alekseenko 21.01.2018

Patrik Niklas-Salminen vs. Gleb Alekseenko 21.01.2018 - Turkey F3 (Antalya) - usporedba

MEČ

21.01.182. kolo kval.Patrik Niklas-Salminen Gleb Alekseenko 6-0, 6-0 Turkey Turkey F3 tvrda

STATISTIKE MEČA

6-0

Patrik Niklas-Salminen
Finland
05.03.97, 22 Godina




493
60
50070 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
19.05.83, 36 Godina




887
18
52734 $
Gleb Alekseenko
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika

Patrik Niklas-Salminen vs. Gleb Alekseenko - Međusobni mečevi

21.01.182. kolo kval.Patrik Niklas-SalminenGleb Alekseenko6-0, 6-0 detalj mečaTurkey Turkey F3 tvrda

Patrik Niklas-Salminen - Posljednji mečevi

Finland Helsinki Challenger - dvorana
14.11.19
3. kolo
vs. Carlos Taberner6-3, 3-6, 3-6 porazdetalj meča
13.11.19
2. kolo
vs. David Poljak6-4, 4-6, 6-3 pobjedadetalj meča
12.11.19
1. kolo
vs. Illya Marchenko6-4, 2-0, Illya Marchenko - odustajanjepobjedadetalj meča
Japan Kobe Challenger - dvorana
06.11.19
2. kolo
vs. Go Soeda6-76, 2-6 porazdetalj meča
05.11.19
1. kolo
vs. Arjun Kadhe7-68, 6-3 pobjedadetalj meča
Australia Playford Challenger - tvrda
29.10.19
2. kolo
vs. Alex Bolt3-6, 6-73 porazdetalj meča
28.10.19
1. kolo
vs. Maverick Banes6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
Australia Traralgon Challenger - tvrda
21.10.19
1. kolo
vs. Tristan Schoolkate6-72, 7-5, 6-75 porazdetalj meča
Sweden M25 Falun - dvorana
05.10.19
Finale
vs. Martins Podzus7-5, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
04.10.19
Polufinale
vs. Wojciech Marek6-4, 6-4 pobjedadetalj meča
03.10.19
Četvrtfinale
vs. Daniil Glinka6-3, 7-66 pobjedadetalj meča
02.10.19
2. kolo
vs. Janis Podzus7-65, 6-2 pobjedadetalj meča
30.09.19
1. kolo
vs. Florian Lakat6-3, 6-1 pobjedadetalj meča
Sweden M25 Stockholm - dvorana
27.09.19
Četvrtfinale
vs. Martins Podzus3-6, 4-6 porazdetalj meča
26.09.19
2. kolo
vs. Elmer Moller6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
25.09.19
1. kolo
vs. Lucas Catarina6-4, 7-64 pobjedadetalj meča
Finland M15 Pajulahti - dvorana
21.09.19
Polufinale
vs. Robert Strombachs4-6, 6-74 porazdetalj meča
20.09.19
Četvrtfinale
vs. Alibek Kachmazov6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
19.09.19
2. kolo
vs. Maxim Ratniuk5-7, 6-0, 6-3 pobjedadetalj meča
18.09.19
1. kolo
vs. Jeremy Schifris6-1, 6-4 pobjedadetalj meča
Finland Davis Cup - dvorana
13.09.19
Rubber 1
vs. Dominic Thiem3-6, 4-6 porazdetalj meča
Portugal M15 Sao - tvrda
05.09.19
2. kolo
vs. Anton Matusevich4-6, 2-6 porazdetalj meča
03.09.19
1. kolo
vs. Guido Ivan Justo6-1, 6-3 pobjedadetalj meča
Finland M15 Helsinki - zemlja
25.08.19
Finale
vs. Juan Manuel Cerundolo2-6, 3-6 porazdetalj meča
24.08.19
Četvrtfinale
vs. Vladimir Ivanov6-4, 5-7, 6-2 pobjedadetalj meča
24.08.19
Polufinale
vs. Jose Fco. Vidal Azorin7-5, 6-4 pobjedadetalj meča
22.08.19
2. kolo
vs. Alex Marti Pujolras6-3, 6-2 pobjedadetalj meča
21.08.19
1. kolo
vs. Oskar Antinheimo6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Serbia M15 Novi - zemlja
13.08.19
1. kolo
vs. Koray Kirci1-6, 0-4, - Patrik Niklas-Salminen - odustajanjeporazdetalj meča
Sweden M15 Ystad - zemlja
10.08.19
Polufinale
vs. August Holmgren6-3, 2-6, 3-6 porazdetalj meča

Gleb Alekseenko - Posljednji mečevi

Turkey Turkey F29 - zemlja
23.09.18
2. kolo kval.
vs. Ramy Labna3-6, 6-2, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F28 - zemlja
16.09.18
2. kolo kval.
vs. Jim Walder1-6, 1-6 porazdetalj meča
Ukraine Ukraine F4 - zemlja
27.08.18
kval.
vs. Dominik Nazaruk2-6, 6-3, 3-6 porazdetalj meča
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Philipp Sikorski6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Semen Burlachenko6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Russia Russia F7 - zemlja
19.08.18
kval.
vs. Vladislav Dubinsky1-6, 2-6 porazdetalj meča
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Vladimir Polyakov7-67, Vladimir Polyakov - odustajanjepobjedadetalj meča
Russia Russia F6 - zemlja
13.08.18
kval.
vs. Vladislav Dubinsky4-6, 1-6 porazdetalj meča
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Denis Rogov3-6, 6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Russia Russia F5 - zemlja
06.08.18
kval.
vs. Sagadat Ayap4-6, 3-6 porazdetalj meča
06.08.18
2. kolo kval.
vs. Andrey Vorobyev6-2, 6-2 pobjedadetalj meča
Russia Russia F4 - zemlja
30.07.18
2. kolo kval.
vs. Klim Kozyrev6-4, 6-2 pobjedadetalj meča
30.07.18
kval.
vs. Andrey Uvarov1-6, 3-6 porazdetalj meča
Georgia Georgia F3 - zemlja
24.07.18
kval.
vs. Dominik Nazaruk1-6, 3-6 porazdetalj meča
24.07.18
2. kolo kval.
vs. Colin Palmer6-2, 6-1 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F18 - zemlja
06.05.18
2. kolo kval.
vs. Dostanbek Tashbulatov3-6, 7-5, 5-7 porazdetalj meča
Turkey Turkey F17 - zemlja
29.04.18
2. kolo kval.
vs. Nick Cmager3-6, 1-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F16 - zemlja
21.04.18
1. kolo kval.
vs. Linus Krohn3-6, 5-7 porazdetalj meča
Turkey Turkey F15 - zemlja
14.04.18
1. kolo kval.
vs. Ignacio Monzon6-70, 2-6 porazdetalj meča
Turkey Turkey F13 - zemlja
01.04.18
2. kolo kval.
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves0-6, 3-6 porazdetalj meča
31.03.18
1. kolo kval.
vs. Felix Hutt7-5, 7-5 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F12 - zemlja
25.03.18
2. kolo kval.
vs. Ignacio Monzon4-6, 3-6 porazdetalj meča
24.03.18
1. kolo kval.
vs. Marco Saffratti6-2, 7-62 pobjedadetalj meča
Turkey Turkey F11 - zemlja
17.03.18
1. kolo kval.
vs. Tomas Martin Etcheverry6-73, 1-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F8 - tvrda
04.03.18
2. kolo kval.
vs. Evan Hoyt3-6, 4-6 porazdetalj meča
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-4, 7-64 pobjedadetalj meča
Egypt Egypt F6 - tvrda
18.02.18
1. kolo kval.
vs. Fabien Salle6-4, 3-6, 2-6 porazdetalj meča
Egypt Egypt F5 - tvrda
10.02.18
1. kolo kval.
vs. Omar Brigida- Gleb Alekseenko - nije odigrao(la/li/le) porazdetalj meča
Turkey Turkey F3 - tvrda
21.01.18
2. kolo kval.
vs. Patrik Niklas-Salminen0-6, 0-6 porazdetalj meča
20.01.18
1. kolo kval.
vs. Valentin De Carvalho6-2, 6-4 pobjedadetalj meča
<