MEČ
26.06.18 | 1. kolo | Pascal Brunner | David Pichler | 6-0, 6-1 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pascal Brunner | David Pichler | |
1. servis % | 23/38 (61%) | 23/43 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 20/23 (87%) | 11/23 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/15 (67%) | 6/20 (30%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/43 (60%) | 8/38 (21%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pascal Brunner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
3-0 | David Pichler | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pascal Brunner | 4-0 | |
5-0 | David Pichler | |
0-0, 40-0[BP], 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pascal Brunner | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Pascal Brunner | 3-0 | |
0-0 | ||
Pascal Brunner | 3-1 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
Pascal Brunner | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | David Pichler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pascal Brunner vs. David Pichler - Međusobni mečevi
26.06.18 | 1. kolo | Pascal Brunner | David Pichler | 6-0, 6-1 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
01.09.14 | 2. kolo | Pascal Brunner | David Pichler | 7-67, 6-3 | detalj meča | Austria F10 | zemlja |
Pascal Brunner form & David Pichler form
Pascal Brunner - Posljednji mečevi
Hungary F7 - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
08.08.18 1. kolo | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Padova Challenger - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
28.06.18 Četvrtfinale | vs. Lukas Rosol | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.06.18 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. David Pichler | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F4 - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Lenny Hampel | - | detalj meča | |
13.06.18 2. kolo | vs. Petr Michnev | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Levente Godry | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 4-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Marko Tepavac | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
20.04.18 Četvrtfinale | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.18 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Leonid Mazo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Croatia F1 - zemlja | ||||
09.03.18 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | - | detalj meča | |
08.03.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F5 - zemlja | ||||
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Flavio Cipolla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F4 - zemlja | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
31.01.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Petr Nouza | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.17 1. kolo | vs. Lukas Vejvara | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.17 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detalj meča |
David Pichler - Posljednji mečevi
Kigali 2 - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - odustajanje | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bhopal - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Mandya - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kalaburagi - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Mumbai - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kuching - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Hua - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Gima | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Petr Bar Biryukov | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča |