MEČ
28.07.17 | Polufinale | Pascal Brunner | Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-2 | Austria F4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pascal Brunner | Daniel Dutra Da Silva | |
1. servis % | 36/59 (61%) | 31/45 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/36 (69%) | 15/31 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/23 (70%) | 7/14 (50%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 0/7 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/45 (51%) | 18/59 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pascal Brunner vs. Daniel Dutra Da Silva - Međusobni mečevi
28.07.17 | Polufinale | Pascal Brunner | Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-2 | detalj meča | Austria F4 | zemlja |
Pascal Brunner form & Daniel Dutra Da Silva form
Pascal Brunner - Posljednji mečevi
Hungary F7 - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
08.08.18 1. kolo | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Padova Challenger - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
28.06.18 Četvrtfinale | vs. Lukas Rosol | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.06.18 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. David Pichler | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F4 - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Lenny Hampel | - | detalj meča | |
13.06.18 2. kolo | vs. Petr Michnev | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Levente Godry | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 4-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Marko Tepavac | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
20.04.18 Četvrtfinale | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.18 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Leonid Mazo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Croatia F1 - zemlja | ||||
09.03.18 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | - | detalj meča | |
08.03.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F5 - zemlja | ||||
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Flavio Cipolla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F4 - zemlja | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
31.01.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Petr Nouza | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.17 1. kolo | vs. Lukas Vejvara | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.17 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Daniel Dutra Da Silva - Posljednji mečevi
M25 Feira - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Mateus Alves | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 6-1, 6-72, 7-63 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Igor Gimenez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Gustavo Tedesco | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 0-2, - Daniel Dutra Da Silva - odustajanje | detalj meča | |
Lima Challenger - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Buse | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Kassel - zemlja | ||||
16.07.23 Finale | vs. Andrew Paulson | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.23 Polufinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 7-66 | detalj meča |