MEČ
22.08.17 | 1. kolo | Pascal Brunner | Arthur Weber | 1-6, 2-0, - odustajanje | Hungary F6 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pascal Brunner | Arthur Weber | |
1. servis % | 28/39 (72%) | 19/26 (73%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 15/28 (54%) | 11/19 (58%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/11 (36%) | 6/7 (86%) |
Osvojene break-lopte | 1/1 (100%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 9/26 (35%) | 20/39 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 28/65 (43%) | 37/65 (57%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pascal Brunner vs. Arthur Weber - Međusobni mečevi
22.08.17 | 1. kolo | Pascal Brunner | Arthur Weber | 1-6, 2-0, Arthur Weber - odustajanje | detalj meča | Hungary F6 | zemlja |
Pascal Brunner form & Arthur Weber form
Pascal Brunner - Posljednji mečevi
Hungary F7 - zemlja | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
29.08.18 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
Slovakia F3 - zemlja | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
08.08.18 1. kolo | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Padova Challenger - zemlja | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Czech Republic - zemlja | ||||
28.06.18 Četvrtfinale | vs. Lukas Rosol | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.06.18 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
26.06.18 1. kolo | vs. David Pichler | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Hungary F4 - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Lenny Hampel | - | detalj meča | |
13.06.18 2. kolo | vs. Petr Michnev | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Levente Godry | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 4-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Marko Tepavac | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Turkey F15 - zemlja | ||||
20.04.18 Četvrtfinale | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.04.18 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
11.04.18 1. kolo | vs. Leonid Mazo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Croatia F1 - zemlja | ||||
09.03.18 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | - | detalj meča | |
08.03.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F5 - zemlja | ||||
09.02.18 Četvrtfinale | vs. Flavio Cipolla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.02.18 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.02.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
Turkey F4 - zemlja | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
31.01.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Petr Nouza | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.17 1. kolo | vs. Lukas Vejvara | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Czech Republic - dvorana | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.17 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Arthur Weber - Posljednji mečevi
Chennai Challenger - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Dominik Palan | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Chennai - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Jelle Sels | 6-72, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 7-65, Luca Castelnuovo - odustajanje | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 6-1, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Evgeny Donskoy | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Makoto Ochi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Christian Langmo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yan Bai | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Sydney Challenger - tvrda | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Marc Polmans | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.10.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Playford Challenger - tvrda | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Rio Noguchi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 4-6, 7-62, 6-73 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
03.10.23 kval. | vs. Philip Sekulic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Sho Shimabukuro | 6-2, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Zhuhai - tvrda | ||||
20.09.23 kval. | vs. Marc Polmans | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Marc Polmans | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Zhuhai Challenger - tvrda | ||||
26.08.23 Finale | vs. Jason Jung | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
25.08.23 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča |