MEČ
24.02.20 | 2. kolo kval. | Pak Long Yeung | Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Hongkong
14.02.95, 29 Godina
22104 $
14.02.95, 29 Godina
22104 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
23.05.97, 26 Godina
23.05.97, 26 Godina
Pak Long Yeung vs. Daniele Pasini - Međusobni mečevi
24.02.20 | 2. kolo kval. | Pak Long Yeung | Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Pak Long Yeung form & Daniele Pasini form
Pak Long Yeung - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | detalj meča | |
24.02.20 kval. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.20 Polufinale | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.02.20 Četvrtfinale | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.02.20 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | detalj meča | |
27.01.20 kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Hong - tvrda | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.11.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Meshref - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
05.11.19 kval. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nanchang - zemlja | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Davis Cup - tvrda | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.08.19 1. kolo | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
13.08.19 kval. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Daniele Pasini - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.22 kval. | vs. Jesse De Jager | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. David Quayle | 4-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Egor Khotchenkov | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Abdelaziz | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.22 kval. | vs. Matteo Fondriest | 4-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohammed Affes | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Turkey F40 - zemlja | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F30 - zemlja | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Kutsal Korkmaz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
Turkey F28 - zemlja | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Gokberk Ergeneman | 0-6, 3-6 | detalj meča |