MEČ
26.10.13 | Finale | Pablo Cuevas | Facundo Arguello | 7-66, 2-6, 6-4 | Buenos Aires | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Pablo Cuevas | Facundo Arguello | |
1. servis % | 91/132 (69%) | 63/92 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 59/91 (65%) | 40/63 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/41 (46%) | 21/29 (72%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 4/13 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/92 (34%) | 54/132 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 109/224 (49%) | 115/224 (51%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Pablo Cuevas vs. Facundo Arguello - Međusobni mečevi
13.11.14 | Četvrtfinale | Pablo Cuevas | Facundo Arguello | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | Guayaquil Challenger | zemlja |
27.03.14 | 2. kolo | Pablo Cuevas | Facundo Arguello | 6-4, 6-0 | detalj meča | Barranquilla Challenger | zemlja |
19.03.14 | 2. kolo | Pablo Cuevas | Facundo Arguello | 6-4, 6-4 | detalj meča | Panama City | zemlja |
26.10.13 | Finale | Pablo Cuevas | Facundo Arguello | 7-66, 2-6, 6-4 | detalj meča | Buenos Aires | zemlja |
Pablo Cuevas form & Facundo Arguello form
Pablo Cuevas - Posljednji mečevi
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Umag - zemlja | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Filip Misolic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 6-78, 7-62 | detalj meča | |
Montechiarugolo Challenger - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 6-70, 1-2, - Pablo Cuevas - odustajanje | detalj meča | |
Luedenscheid Challenger - zemlja | ||||
01.07.22 Četvrtfinale | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.22 2. kolo | vs. Nicolas Kicker | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
25.05.22 2. kolo | vs. Aljaz Bedene | 6-4, 4-6, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo | vs. Jenson Brooksby | 6-2, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Geneva - zemlja | ||||
15.05.22 kval. | vs. Marco Cecchinato | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.22 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Quentin Halys | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.05.22 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
09.05.22 1. kolo | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Aix En - zemlja | ||||
06.05.22 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Estoril - zemlja | ||||
27.04.22 2. kolo | vs. Fernando Verdasco | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.04.22 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
24.04.22 kval. | vs. Pedro Araujo | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.04.22 1. kolo kval. | vs. Liam Broady | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
Houston - zemlja | ||||
07.04.22 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 7-5, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
05.04.22 1. kolo | vs. Max Purcell | 7-67, 6-3 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
26.03.22 Polufinale | vs. Juan Pablo Varillas | 2-6, 4-6 | detalj meča |
Facundo Arguello - Posljednji mečevi
Campinas Challenger - zemlja | ||||
28.11.20 1. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Sao Paulo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 7-60, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Hurlingham - zemlja | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.03.20 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
29.02.20 Četvrtfinale | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 6-1, 6-72 | detalj meča | |
28.02.20 2. kolo | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Mariano Navone | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
19.02.20 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
18.02.20 1. kolo | vs. Martin Cuevas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
16.02.20 Finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
15.02.20 Polufinale | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.02.20 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Joao Pedro Sorgi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.02.20 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 7-68, 6-0 | detalj meča | |
M25 Lima - zemlja | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Bastian Malla | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.02.20 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
27.01.20 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
17.09.19 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.19 3. kolo | vs. Taro Daniel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.19 2. kolo | vs. Filip Kolasinski | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
02.09.19 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.07.19 kval. | vs. Steven Diez | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
14.07.19 1. kolo kval. | vs. Markus Eriksson | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
London - trava | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Blaz Kavcic | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Blois Challenger - zemlja | ||||
22.06.19 Polufinale | vs. Kimmer Coppejans | 6-2, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Johan Sebastien Tatlot | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
20.06.19 3. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.06.19 2. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 6-2, 2-6, 6-1 | detalj meča |