MEČ
13.09.20 | 2. kolo kval. | Oscar Weightman | Skander Ben Fraj | 6-0, 6-2 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tunisia
05.09.01, 22 Godina
05.09.01, 22 Godina
Oscar Weightman vs. Skander Ben Fraj - Međusobni mečevi
21.09.20 | 1. kolo kval. | Oscar Weightman | Skander Ben Fraj | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
13.09.20 | 2. kolo kval. | Oscar Weightman | Skander Ben Fraj | 6-0, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Oscar Weightman form & Skander Ben Fraj form
Oscar Weightman - Posljednji mečevi
M25 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. John Sperle | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Toby Samuel | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Luca Wiedenmann | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Matteo Covato | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Henry Searle | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Paul Jubb | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. William Jansen | 4-6, 4-2, William Jansen - odustajanje | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 2-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
M25 Roehampton - trava | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - trava | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Cox | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Ajaccio - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Patrick Brady | 6-76, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
M25 Bakio - tvrda | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Alex Martinez | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M15 Vaasa - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 0-3, - Oscar Weightman - odustajanje | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 2-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nottingham - tvrda | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Daniel Little | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-74, 1-4, - Oscar Weightman - odustajanje | detalj meča | |
M25 Roehampton - tvrda | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Aldershot - tvrda | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Edan Leshem | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. William Jansen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Herzlia - tvrda | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 6-2, 6-75 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Jacob Brumm | Jacob Brumm - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Lorenzo Lorusso | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Skander Ben Fraj - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Karan Singh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Omni Kumar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
02.01.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Yves Meule | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Cotler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amine Aissa Khelifa | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Alexandre Ruscica | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.20 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.12.20 1. kolo kval. | vs. Rune Haertell Thomsen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Cugini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Marco Zocastello | 6-3, 7-5 | detalj meča |