MEČ
16.11.15 | 1. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Tiago Lopes (BRA) | 6-2, 6-4 | Brazil F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oscar Jose Gutierrez | Tiago Lopes (BRA) | |
1. servis % | 26/61 (43%) | 43/71 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/26 (85%) | 28/43 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/35 (49%) | 10/28 (36%) |
Osvojene break-lopte | 4/11 (36%) | 1/5 (20%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/71 (46%) | 22/61 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/132 (55%) | 60/132 (45%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oscar Jose Gutierrez vs. Tiago Lopes (BRA) - Međusobni mečevi
28.08.16 | kval. | Oscar Jose Gutierrez | Tiago Lopes (BRA) | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | Curitiba Challenger | zemlja |
16.11.15 | 1. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Tiago Lopes (BRA) | 6-2, 6-4 | detalj meča | Brazil F9 | zemlja |
03.11.08 | 1. kolo | Tiago Lopes (BRA) | Oscar Jose Gutierrez | 6-2, 6-2 | detalj meča | Brazil F27 | zemlja |
Oscar Jose Gutierrez form & Tiago Lopes (BRA) form
Oscar Jose Gutierrez - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - odustajanje | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detalj meča |
Tiago Lopes (BRA) - Posljednji mečevi
Brazil F3 - zemlja | ||||
20.11.17 1. kolo | vs. Carlos Eduardo Severino | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Brazil F2 - zemlja | ||||
13.11.17 1. kolo | vs. Andre Miele | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Colombia F9 - zemlja | ||||
01.12.16 Četvrtfinale | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.16 2. kolo | vs. Fernando Romboli | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
29.11.16 1. kolo | vs. Daniel Mora | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Colombia F8 - zemlja | ||||
23.11.16 2. kolo | vs. Ivan Endara | 3-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
21.11.16 1. kolo | vs. Davide Pontoglio | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
Colombia F7 - zemlja | ||||
17.11.16 Četvrtfinale | vs. Nicolas Santos | 6-4, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.16 2. kolo | vs. Eduardo Struvay | 6-4, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
15.11.16 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
06.11.16 kval. | vs. Fernando Romboli | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.11.16 2. kolo kval. | vs. Davide Pontoglio | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.11.16 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
16.10.16 2. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.10.16 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.10.16 2. kolo kval. | vs. Fernando Romboli | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Federico Nicolas Bertucci | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
01.10.16 1. kolo kval. | vs. Gabriel Vallim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
01.10.16 2. kolo kval. | vs. Carlos Eduardo Severino | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.08.16 kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.08.16 2. kolo kval. | vs. Enrico Dos Santos Lima | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Brazil F3 - zemlja | ||||
14.07.16 2. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
12.07.16 1. kolo | vs. Carlos Oliveira | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Brazil F2 - zemlja | ||||
08.07.16 Polufinale | vs. Fernando Romboli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.07.16 Četvrtfinale | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.07.16 2. kolo | vs. Andre Miele | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.07.16 1. kolo | vs. Marcelo Tebet Filho | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Tunisia F15 - zemlja | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 4-5, - Tiago Lopes (BRA) - odustajanje | detalj meča | |
Egypt F10 - tvrda | ||||
24.03.16 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.03.16 1. kolo | vs. Hady Habib | 5-7, 6-2, 7-5 | detalj meča |