MEČ
28.10.19 | 1. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Pedro Sakamoto | 3-6, 7-63, 6-4 | Guayaquil Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oscar Jose Gutierrez | Pedro Sakamoto | |
1. servis % | 54/79 (68%) | 60/98 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 42/54 (78%) | 44/60 (73%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/25 (64%) | 22/38 (58%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/98 (33%) | 21/79 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 90/177 (51%) | 87/177 (49%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-1 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-5 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-1 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Pedro Sakamoto | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oscar Jose Gutierrez vs. Pedro Sakamoto - Međusobni mečevi
28.10.19 | 1. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Pedro Sakamoto | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | Guayaquil Challenger | zemlja |
11.05.18 | Četvrtfinale | Oscar Jose Gutierrez | Pedro Sakamoto | 7-5, 4-6, 6-3 | detalj meča | Brazil F3 | zemlja |
04.05.18 | Četvrtfinale | Oscar Jose Gutierrez | Pedro Sakamoto | 6-3, 2-6, 6-3 | detalj meča | Brazil F2 | zemlja |
01.10.17 | kval. | Pedro Sakamoto | Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 6-2 | detalj meča | Campinas Challenger | zemlja |
20.09.15 | 2. kolo kval. | Pedro Sakamoto | Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | Campinas Challenger | zemlja |
05.04.14 | 1. kolo kval. | Pedro Sakamoto | Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Itajai Challenger | zemlja |
Oscar Jose Gutierrez form & Pedro Sakamoto form
Oscar Jose Gutierrez - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
11.04.24 Četvrtfinale | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Gabriel Elicha Navas | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 6-71, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-0, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
20.02.24 kval. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Esch/Alzette - dvorana | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
01.01.24 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - odustajanje | detalj meča |
Pedro Sakamoto - Posljednji mečevi
San Miguel - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 1-3, - Pedro Sakamoto - odustajanje | detalj meča | |
Florianopolis Challenger - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Gustavo Heide | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Harrison Adams | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
09.03.24 Četvrtfinale | vs. Thiago Moura Monteiro | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 5-7, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Liam Draxl | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Nicolas Zanellato | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Felipe Pagnacco | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Felix Gill | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Leo Borg | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 7-60 | detalj meča | |
Temuco Challenger - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 2. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 5-7, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Decamps | 6-1, 3-6, 7-63 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-1 | detalj meča |