MEČ
01.07.16 | Polufinale | Orlando Luz | Zdenek Kolar | 7-62, 6-4 | Czech Republic | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Orlando Luz | Zdenek Kolar | |
1. servis % | 51/83 (61%) | 35/66 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/51 (59%) | 22/35 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/32 (59%) | 15/31 (48%) |
Osvojene break-lopte | 4/7 (57%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/66 (44%) | 34/83 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 78/149 (52%) | 71/149 (48%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 1 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Orlando Luz vs. Zdenek Kolar - Međusobni mečevi
01.07.16 | Polufinale | Orlando Luz | Zdenek Kolar | 7-62, 6-4 | detalj meča | Czech Republic | zemlja |
Orlando Luz form & Zdenek Kolar form
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Bogota Challenger - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Nick Hardt | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Facundo Mena | - | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 6-4, 6-0 | detalj meča |
Zdenek Kolar - Posljednji mečevi
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Franco Agamenone | 6-4, 6-71, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Manuel Guinard | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Filip Misolic | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Jurij Rodionov | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Hazem Naow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Matteo Martineau | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Zizou Bergs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
03.01.24 2. kolo | vs. Brandon Holt | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Yokkaichi Challenger - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. August Holmgren | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Yokohama Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Jason Jung | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Olbia Challenger - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ugo Blanchet | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Jan Choinski | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
26.08.23 kval. | vs. Jakub Mensik | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 7-61, 6-4 | detalj meča |